Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken tafelpendule
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

Twee wandklokken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G

Antieke tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.

Klok
Resultaat: 40 EUR

Oude eikenhouten Friese klok 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond:G

Antiek klokje
Resultaat: 25 EUR

Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat

Doos met 2 klokken
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G

Houten pendule
Resultaat: 35 EUR

Art Deco Junghanspendule met chrome omstreeks 1940 slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 22x40x13cm.

Mahonie regulateur
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten pubregulateur, 2e helft 20e eeuw, 8 daags met halfuurslag, in goede staat 54cm. Cond:G

Bim Bam
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten jugendstil bim bam regulateur, bovenste glas kapot, verder in goede staat, met sleutel 86cm. Cond:G

Notenhouten wandklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.

Diverse onderdelen klokken
Resultaat: 40 EUR

Lot oude klokonderdelen, o.a. slingers, wijzers, wijzerplaten, schroeven etc. in doos, 58x25x20cm. Cond;G

Regulateur
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880(paarden later)in goede staat. 86cm.

2x Regulateur
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Duitse regulateurs omstreeks 1880, 1x FMS, en 1x ongemerkt, in notenhouten kast. 58-65cm. Cond:G

Messing skeletklokje
Resultaat: 50 EUR

Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G

Tinnen klok
Startprijs 40 EUR

Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.

Drie oude klokken
Startprijs 40 EUR

Lot van drie oude Duitse klokken, onderdelen, niet compleet, Schwarzwald, 32-35cm. Cond;R

Schwarzwalder rozenklokje
Resultaat: 50 EUR

kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met originele beschildering, in goede staat, omstreeks 1860, 18x14x11cm.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, in goede staat 38cm. Cond;G

Schwarzwalder wandklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G

Art Deco klok vrouw met duif
Resultaat: 135 EUR

Marmer met onyx Art Deco klok, vrouw figuur met duif ca 1930, met batterij uurwerk. In goede staat 26x52x10cm

Franse pendule
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870, compositiemetaal, stukjes af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond: M

Klokje messing
Startprijs 50 EUR

Zwitserse messing vergulde tafelklok, Imhof Swiss made, met marmeren basement, 2e helft 20e eeuw in goede staat 14,5cm.

Doos diverse wekkers
Resultaat: 65 EUR

Diverse oude wekkers, 1e helft 20e eeuw, diverse merken, hoofdzakelijk Duitsland, 6-25cm. Cond:R/G

3 Koekkoeksklokken
Resultaat: 65 EUR

Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. Cond;R/G