afgesloten

31. Januariveiling 2017

afgesloten | Veiling

13.01.2017 – 14.01.2017

3363 Resultaten
2 Bloempotten blauw/wit
6495
2 Bloempotten blauw/wit

Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese schotel, gemerkt
6494

Startprijs 400 EUR

2 Fam Verte tegels met karpers
6493

Startprijs 500 EUR

Fam Verte penselenpotje
6492
Fam Verte penselenpotje

Startprijs 250 EUR

Grote Yixing theepot
6491
Grote Yixing theepot

Startprijs 1.000 EUR

9 Diverse vaasjes/flesjes
6490
9 Diverse vaasjes/flesjes

Startprijs 150 EUR

2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
6489

Startprijs 65 EUR

3 Bloempotten met onderschotel
6488

Startprijs 200 EUR

4 borden
6487
4 borden

Startprijs 50 EUR

4 Majolica bloempotten
6486
4 Majolica bloempotten

65 EUR

Chinees figuur, aardewerk
6485
Chinees figuur, aardewerk

65 EUR

Grote keramieken schaal
6484
Grote keramieken schaal

Startprijs 35 EUR

Kaststel 3 delig
6483
Kaststel 3 delig

57 EUR

Majolica zuil met bloempot
6482
Majolica zuil met bloempot

40 EUR

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
6481

Startprijs 80 EUR

Chinees trekpotje, 18e eeuw
6480
Chinees trekpotje, 18e eeuw

20 EUR

4 Japansen vaasjes
6479
4 Japansen vaasjes

Startprijs 30 EUR

Chinese kom
6478
Chinese kom

Startprijs 40 EUR

Meissen schaal
6477
Meissen schaal

85 EUR

2 Porseleinen vazen
6476
2 Porseleinen vazen

30 EUR

4 Klepkannen
6475
4 Klepkannen

20 EUR

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
6474

Startprijs 20 EUR

5 aardewerken borden
6473
5 aardewerken borden

Startprijs 20 EUR

Familie rose vaas
6472
Familie rose vaas

40 EUR