Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Besamin 49
Besamin
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren flessenbak 50
Zilveren flessenbak

Resultaat:

135 EUR

Witgouden hanger met parel 51
Witgouden hanger met parel
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant 52
Witgouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

290 EUR

Witgouden oorhangers met parels 53
Witgouden oorhangers met parels
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Witgouden oorhangers saffier en diamant 54
Witgouden oorhangers saffier en diamant

Resultaat:

1.200 EUR

Gouden ring met safiier en smaragd 55
Gouden ring met safiier en smaragd
Startprijs 1.450 EUR
Set witgouden sieraden 56
Set witgouden sieraden
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Gouden ring met briljant 57
Gouden ring met briljant

Resultaat:

190 EUR

Witgouden ring Saffier briljant en parel 58
Witgouden ring Saffier briljant en parel
Startprijs 240 EUR
Witgouden choker briljant 59
Witgouden choker briljant
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Witgouden ring met briljant 60
Witgouden ring met briljant

Resultaat:

520 EUR

Witgouden choker met tourmalijn 61
Witgouden choker met tourmalijn
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren oorhangers, ring en hanger 62
Zilveren oorhangers, ring en hanger

Resultaat:

55 EUR

Zilveren roomkan 63
Zilveren roomkan
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes 64
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaal met tang 65
Zilveren bonbonschaal met tang

Resultaat:

80 EUR

Driedelige tafelset zwanen 66
Driedelige tafelset zwanen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren zoutvaatjes in cassette 67
Zilveren zoutvaatjes in cassette

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaal met hengsel 68
Zilveren bonbonschaal met hengsel

Resultaat:

120 EUR

Zilveren tafelbel 69
Zilveren tafelbel
Startprijs 360 EUR
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 70
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren soezenmand 71
Zilveren soezenmand

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sloten en hoekstukken 72
Bijbel met zilveren sloten en hoekstukken

Resultaat:

270 EUR