Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt
Resultaat: 1.200 EUR

Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G

Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit
Resultaat: 1.200 EUR

Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G

Pendule waterval
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G

Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes
Startprijs 1.200 EUR

Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G

Franse pendule 1860 met 2 putti
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...

Grote houtgestoken olifant
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G

Gouden oorhangers diamant
Startprijs 1.200 EUR

Sierlijke geelgouden oorhangers, 750/000, met diamanten. oorhangers gemaakt uit een steker met een diamant, daaronder voorzien van een ketting uit vierkante schakel onderaan versierd met een peervorm ...

Chiffoniere met intarsia
Resultaat: 1.200 EUR

Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G

Toren uurwerk
Resultaat: 1.550 EUR

Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.100 EUR

Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G

Religieuse pendule
Resultaat: 915 EUR

Grote 19e eeuwse Religieuse pendule, boulle koperinleg, omstreeks 1870, vergulde messing versieringen, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 57cm. Cond:R/G

Pendule Frans
Startprijs 1.100 EUR

Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G

Zilveren dienblad, gegolfde rand
Startprijs 1.100 EUR

Prachtig ovaal zilveren dienblad, 900/000, versierd met een gelobte binnenrand met daaromheen een rand van opgelegde krullen en bladeren met grepen gemaakt uit C-voluten. 59x36 cm. ca 1670 gr. Voorzie...

Louis Seize commode 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.

Engels kabinet ca. 1840
Startprijs 1.000 EUR

Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 204x54x135cm. Cond;G

Wortelnoten porseleinvitrine
Resultaat: 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G

Lenzkirch klokkenstel, majolica
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G

Egyptisch pendulestel
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G

Art Deco stijl Bram van Gelderen
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame Joodse design sederschotel, bestaande uit 6 cups,uitschuifbare PVC delen etc., Ontwerp Bram van gelderen, o.a. vertegenwoordigd in het Joods historisch museum, door de sederschotel samen te s...

P.F. van Os, stalinterieur
Startprijs 1.000 EUR

P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G

Rijlaarsdam, straatgezicht
Startprijs 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G

Giuseppe Delpino, vissen op meer
Startprijs 1.000 EUR

Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G

Duits zilveren bestek in etui
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...

Zilveren dienblad met rozenrand
Startprijs 1.000 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen uit c-voluten. 900/000. ca 1425 gr. 60x34 cm. Voorzien van Z2 keur. In goede staat.