Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld kinderhoofd op kussen
Startprijs 700 EUR

Antieke Franse bronzen figuur op natuurstenen basement omstreeks 1900, jongenshoofd op kussen door: Lequesne waarschijnlijk Eugene Louis 1815-1887, 10cm. Cond:G

Bronzen beeld, Andree
Startprijs 2.500 EUR

Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G

Brons, Vivarelli
Startprijs 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G

Beeld E.Picol
Startprijs 850 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.

Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd
Startprijs 600 EUR

Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.

Bronzen beeld jongen met boek en ivoren hoofd
Startprijs 425 EUR

Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.

Beeld met 2 honden, T.Cartier
Startprijs 750 EUR

Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.

Bronzen beeld
Startprijs 1.600 EUR

Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.

Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.

Groot marmeren buste dame
Startprijs 1.450 EUR

Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

Renee van Leusden, bronzen figuur
Resultaat: 350 EUR

Renee van Leusden bronzen sculptuur, getiteld connection, 2 kleurig gepatineerd(incl. nota Chez moi Ton Schulten) 32cm. Cond:G

2 bronzen boekensteunen
Startprijs 500 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G

Bronzen paard met steen
Startprijs 800 EUR

Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G

Bronzen beeld, Chinees dier
Startprijs 800 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Resultaat: 375 EUR

Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Resultaat: 425 EUR

Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G

Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G

Art Deco beeldje vogel, Monogram
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R

Groot houten beeld
Resultaat: 700 EUR

Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G

Samac beeld muzikant
Startprijs 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

Bronzen beeld, gesigneerd Hans Müller
Startprijs 600 EUR

Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.

Groot bronzen beeld ridder
Startprijs 300 EUR

Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G