Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam Tibetaans bronzen beeldje
Startprijs 175 EUR

Tibetaanse bronzen figuur 20e eeuw, kindboedha op lotusbloem. 37cm. Cond;G

Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek
Resultaat: 450 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G

Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 90 EUR

Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.

Bronzen Jugendstil vaas
Resultaat: 140 EUR

Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw op marmeren basement, in goede staat.

Bronzen Jugendstil beeld, Nelson
Startprijs 500 EUR

Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G

Bronzen gier, Art Deco
Resultaat: 170 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G

Bronzen paard op rust
Resultaat: 215 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.

Inktstel
Startprijs 480 EUR

Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G

Bronzen beeld vrouw met wateremmer
Startprijs 380 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.

Bronzen jongen met kranten
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G

Bronzen boedha
Startprijs 500 EUR

Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.

2 Bronzen beelden, paarden
Startprijs 450 EUR

Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm

Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G

2 Uilen op boomtak, brons, gesigneerd
Startprijs 220 EUR

Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G

Bronzen danseres, modern
Resultaat: 160 EUR

Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw gesigneerd Milo, in goede staat 54cm.

Bronzen beeld smid
Startprijs 180 EUR

Vergulde bronzen beeld op zwart marmeren basement smid hamerend op aambeeld, omstreeks 1930-1950 34cm. Cond:G

Beeld van liggende vrouw op canapé
Resultaat: 60 EUR

Composiet figuur, liggende Griekse vrouw op canape, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32x52x12cm.

Bronzen buste, Judith, gesigneerd Loewenicht
Startprijs 280 EUR

Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G

Bronzen leeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen leeuw op zwart marmeren voet, 21e eeuw, minimale chips marmer 25x35x17cm. Cond:G

Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G

Bronzen dame op zwaan
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G

Bronzen leeuwen
Resultaat: 100 EUR

Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.

Bronzen vrouwe Justitia
Resultaat: 65 EUR

Bronzen beeld vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54cm.

Antieke bronzen Galliër
Startprijs 450 EUR

Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G