Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, huilende baby
Startprijs 600 EUR

Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G

Bronzen beeld vogel
Startprijs 750 EUR

Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.

Beeldje Jet Schepp
Resultaat: 25 EUR

Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G

Bronzen jongeman die roept
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G

Buste Vrouw
Resultaat: 120 EUR

Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G

Beeld zittende edele heer
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G

2 vergulde bustes
Startprijs 200 EUR

Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.

Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 200 EUR

Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.

Bronzen beeld, man met zwaard
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.

Houten heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR

Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G

Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 100 EUR

Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.

Jugendstil borstbeeld van een dame
Startprijs 40 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G

Compositie beeld, waterdrager
Startprijs 150 EUR

Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G

18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 350 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G

Bronzen boekensteunen, maribu
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G

Bronzen damhert
Startprijs 160 EUR

Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G

Bronzen beeld marianne Houtkamp
Resultaat: 550 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G

Bronzen sculptuur, "Stilte"
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G

Verzilverde vogel, Reinard
Startprijs 270 EUR

Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.

2 Bronzen beeldjes, Bergman
Startprijs 550 EUR

Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G

Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR

Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.

Bronzen Boedha
Startprijs 350 EUR

Oude vergulde bronzen Boedha, 20e eeuw, in goede staat 15,4cm.

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G

Vroeg 19e eeuwse boedha
Resultaat: 440 EUR

Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G