Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Israelische ets
Startprijs 15 EUR

Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G

Schilderij, Duitse school
Resultaat: 15 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G

Maria Ruiter de Wit
Startprijs 150 EUR

Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 180 EUR

Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G

A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot
Resultaat: 135 EUR

A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.

Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 40 EUR

N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G

Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 75 EUR

Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Els Weise
Startprijs 30 EUR

Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5cm Cond:G

Schilderij, G.D. Labots
Startprijs 60 EUR

G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 25 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij Indonesisch
Startprijs 40 EUR

Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Twee etsen
Startprijs 50 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Oosters
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G

Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Diepeveen

Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Diepeveen

Diepeveen
Startprijs 50 EUR

Diepeveen