Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

N. Steffelaar, kinderen in de duinen
Startprijs 1.500 EUR

Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G

Anton Mauve
Startprijs 4.000 EUR

Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Giuseppe Delpino, vissen op meer
Startprijs 1.000 EUR

Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G

Jan Hovener
Startprijs 500 EUR

Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G

F. van Kregten, koeien
Resultaat: 600 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G

Schilderij, H. Breedveld
Startprijs 750 EUR

Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.

Schilderij Klaas Bernink
Resultaat: 1.750 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G

Rijlaarsdam, straatgezicht
Startprijs 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G

Cornelis Le Mair
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...

Abraham Veer, David en Goliath
Startprijs 5.000 EUR

Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R

Jan van der Leest
Startprijs 700 EUR

Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G

M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel
Resultaat: 500 EUR

M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

J. Hovener, spelende kittens
Resultaat: 450 EUR

J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

A.J. Zwart, boerderij
Resultaat: 550 EUR

A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G

Willem Maris
Startprijs 1.500 EUR

Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G

Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde
Resultaat: 750 EUR

Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G

Barokschilderij putti
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G

Else Berg
Resultaat: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.

Hobbe Smith, zeilboot op water
Resultaat: 260 EUR

Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G

Hobbe Smith, tjank op water
Resultaat: 225 EUR

Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G

P.F. van Os, stalinterieur
Startprijs 1.000 EUR

P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G

A.J. Zwart
Resultaat: 400 EUR

A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G

Pendant Cornelis le Mair
Startprijs 1.500 EUR

Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G

J. Mankes, nestkuiken
Resultaat: 390 EUR

Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G