Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kunstglazen vissen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.

Tablet met likeurset
Resultaat: 50 EUR

Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm

2 Glazen clownsfiguren
Startprijs 60 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G

2 Glazen clowsnfiguren
Startprijs 60 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.

2 Glazen clowsnfiguren
Startprijs 60 EUR

Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.

3 Murano schalen
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G

2 waaierkristallen sets
Resultaat: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen sets, 4 delig omstreeks 1900, 6 delig 2e helft 20e eeuw, minimale chips en beschadigingen. 26-27cm. Cond:R/G

Beschuitbus met zilveren dop
Resultaat: 100 EUR

Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, met onderschotel en zilveren knop, 835/000. ø21x27 cm. Enkele chips.

Kristallen kandijcoupe met zilver
Resultaat: 90 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...

Bowlset van glas, Walther
Startprijs 80 EUR

Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.

Glazen dekselschaal met stenen
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.

Antieke glas afbeelding
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G

17e eeuwse Bolfles.
Resultaat: 100 EUR

Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G

Kristallen tafelstuk
Resultaat: 90 EUR

Groot kristallen tafelstuk omstreeks 1900 met bloemvaas en geschulpte omranding 51x31øcm. Cond:G

Jugendstil glazen vaas, geel
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen vaas, omstreeks 1910, iriserend oker-zwart, in goede staat 31cm. Cond:G

Vrijmetselaars glas
Startprijs 80 EUR

Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G

Kristallen tassa en fruitschaal
Resultaat: 70 EUR

Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R

2 Waaierkristallen sets
Resultaat: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G

Kristallen karaf, Remy Martin, Louis XIII
Resultaat: 100 EUR

Gelimiteerde Remy Martin cognac karaf Louis XIII, in casette, 2e helft 20e eeuw door Baccarat 28cm. Cond:G

5x kunstglas
Startprijs 160 EUR

Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.

Glazen tafelstuk
Startprijs 175 EUR

Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G

Grote bruine porseleinen lamp
Startprijs 240 EUR

Aparte oude Italiaanse tafellamp van glas en messing, Grieks figuren decor, binnenkant glas met bladgoud, (Murano?) omstreeks 1930-1950, messing fitting met baceliet, 89cm. Cond;G

Kristallen aardbeienschaal met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...

Kristallen bowlpot met zilver
Startprijs 120 EUR

Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.