afgesloten

31. Januariveiling 2017

afgesloten | Veiling

13.01.2017 – 14.01.2017

87 Resultaten
Kristallen beschuitbus met zilver
5500

Startprijs 100 EUR

Kristallen bowlpot met zilver
5501
Kristallen bowlpot met zilver

Startprijs 120 EUR

Kristallen aardbeienschaal met zilver
5502

Startprijs 100 EUR

Grote bruine porseleinen lamp
5503
Grote bruine porseleinen lamp

Startprijs 240 EUR

Glazen tafelstuk
5504
Glazen tafelstuk

Startprijs 175 EUR

5x kunstglas
5505
5x kunstglas

Startprijs 160 EUR

Kristallen karaf, Remy Martin, Louis XIII
5506

100 EUR

2 Waaierkristallen sets
5507
2 Waaierkristallen sets

50 EUR

Kristallen tassa en fruitschaal
5508

70 EUR

Vrijmetselaars glas
5509
Vrijmetselaars glas

Startprijs 80 EUR

Jugendstil glazen vaas, geel
5510
Jugendstil glazen vaas, geel

130 EUR

Kristallen tafelstuk
5511
Kristallen tafelstuk

90 EUR

17e eeuwse Bolfles.
5512
17e eeuwse Bolfles.

100 EUR

Antieke glas afbeelding
5513
Antieke glas afbeelding

80 EUR

Glazen dekselschaal met stenen
5514

Startprijs 50 EUR

Bowlset van glas, Walther
5515
Bowlset van glas, Walther

Startprijs 80 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilver
5516

90 EUR

Beschuitbus met zilveren dop
5517
Beschuitbus met zilveren dop

100 EUR

2 waaierkristallen sets
5518
2 waaierkristallen sets

50 EUR

3 Murano schalen
5519
3 Murano schalen

50 EUR

2 Glazen clowsnfiguren
5520
2 Glazen clowsnfiguren

Startprijs 60 EUR

2 Glazen clowsnfiguren
5521
2 Glazen clowsnfiguren

Startprijs 60 EUR

2 Glazen clownsfiguren
5522
2 Glazen clownsfiguren

Startprijs 60 EUR

Tablet met likeurset
5523
Tablet met likeurset

50 EUR