Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mechanische pop met speeldoos 3000
Mechanische pop met speeldoos

Resultaat:

275 EUR

Lot Steiff 27x 3001
Lot Steiff 27x
Startprijs 225 EUR
4 Mechanische clowns 3002
4 Mechanische clowns
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Roco H0, 43374 3003
Roco H0, 43374

Resultaat:

75 EUR

Lot Steiff 3004
Lot Steiff
Startprijs 175 EUR
Blikken hobbelpaard mechanisch 3005
Blikken hobbelpaard mechanisch
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek Crocketspel 3006
Antiek Crocketspel

Resultaat:

325 EUR

2 Mechanische clowns 3007
2 Mechanische clowns
Startprijs 130 EUR
4x Mechanisch speelgoed 3008
4x Mechanisch speelgoed
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Etalagepop 3009
Etalagepop

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Oude Franse celluloid poppen 3010
4 Oude Franse celluloid poppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Oude Franse poppen, 20e eeuw 3011
4 Oude Franse poppen, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Grote oude babypoppen ca. 1930-1950 3012
4 Grote oude babypoppen ca. 1930-1950

Resultaat:

45 EUR

Mechanisch hobbelpaard 3013
Mechanisch hobbelpaard
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x blikken speelgoed 3014
3x blikken speelgoed

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen pop 3015
Porseleinen pop

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Porseleinen pop en kinderservies 3016
Porseleinen pop en kinderservies

Resultaat:

80 EUR

Blikken boot, 1930 3017
Blikken boot, 1930
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Roco loc H0: 43784, 63553 3018
2x Roco loc H0: 43784, 63553

Resultaat:

90 EUR

Piko H0 51027, Railion 3019
Piko H0 51027, Railion
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Piko H0 "Railion" loc: 57484, 57438, 57454 3020
3x Piko H0 "Railion" loc: 57484, 57438, 57454

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Holland Rail H0 locs 3021
2x Holland Rail H0 locs

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Piko locs H0: 6301, 6302, 6400, 57411, BR56, BR23 3022
6x Piko locs H0: 6301, 6302, 6400, 57411, BR56, BR23

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
7x Artitec H0 wagons: 6971, 6519, 7940, 022, 7939, 6622, 6618 3023
7x Artitec H0 wagons: 6971, 6519, 7940, 022, 7939, 6622, 6618

Resultaat:

140 EUR