Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kindergrammofoon
Startprijs 85 EUR

Vooroorlogse Engelse kinderkoffer met grammofoon, merk Chad valley England, met vier speelplaten 11x24x17cm. Cond.:G

Stoommachine
Resultaat: 75 EUR

Grote oude stoommachine, 60er jaren wilesco met manometer, schoorsteen mist, 22x40x34cm. Cond;R/G

Antieke poppenwagen
Resultaat: 50 EUR

Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.

3 Oude celluloid poppen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude celluloid poppen, o.a. 2x schildkröte 1x groot Royal, omstreeks 1980 34-56cm. Cond:R/G

6 Oude poppen ca. 1960
Resultaat: 85 EUR

Zes oude poppen omstreeks 1950-1960, meisjespoppen met kleertjes, Cond:R/G 29-70cm.

4 Oude papier maché poppen
Resultaat: 45 EUR

Vier vooroorlogse poppen met kleertjes, o.a. Duitsland, papier mache, celluloid. 32-40cm. Cond:R/G

Wieg en poppenstoel
Startprijs 40 EUR

Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G

Vooroorlogse badpop, Steiffbeer
Startprijs 85 EUR

Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G

3x Japans mechanisch speelgoed
Startprijs 80 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...

2 poppen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G

2 poppen
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen poppen, kopie van Hilda, 2e helft 20e eeuw in goede staat, (1vinger af) 43cm. Cond:G

5x blikken speelgoed
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G

Koopmanslade
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.

Lot antieke poppenkopjes
Startprijs 60 EUR

Zeven antieke Duitse poppendelen, o.a. 6 x hoofdje en 1x porseleinen Biedermeierpop, poppenkop kammer en Rheinhard 114, franse poppenkop, Armand Marseille, 3 papiermache, o.a SFBJ Paris, Cond:R/G 5-29...

Meccano speeldoos 30er jaren
Startprijs 50 EUR

Dertiger jaren meccano speelgoeddoos met wielen en plaatwerk, doos beschadigd 49x36x3cm. Cond:R/G

2x Roco loc: NS 1619, 43788
Resultaat: 80 EUR

Twee locs van Roco H0: 1x E-loc Serie 1600 NS 1619 (geleider mist) en 1x 43788 E-loc serie 1800 van de NS, in goede staat met originele dozen (1 doos beschadigd).

Märklin H0 E-loc 37892
Resultaat: 80 EUR

Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.

Märklin H0 3389, mP 3000 NS
Resultaat: 50 EUR

Märklin H0 3389, mP 3000 NS, Motorpost PTT, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

Piko 57521 H0, Hondekop treinstel
Resultaat: 60 EUR

Piko 57521 H0,NS Hondekop treinstel, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

Piko 57447 H0
Startprijs 50 EUR

Piko 57447 HO, Elektrolok BR 185, RSB logistic Ep. V, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

2x Roco Lok H0: 63895, 62793
Resultaat: 90 EUR

Twee treinen van Roco H0: 1x 63895, E-loc serie 1800 van de NS, 1x 62793, type NS 2400 ( lok nr. 2418). Beide zijn vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.

Piko 57523 H0, Hondekop treinstel
Resultaat: 70 EUR

Piko 57523 H0,NS Hondekop treinstel Ep. IV, wg. Nr. 351, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

3x Piko Locs H0, BR01, BR52, BR130
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 3 Locs van Piko H0: 1x BR 130 diesellok, 1x BR52 (19-20) loc met goederenwagon en 1x BR01 Sneltreinlok, allen in ogenschijnlijk goede staat (functies niet getest) met originele (beschadigde)...

Piko 50009 H0, BR01,5
Startprijs 60 EUR

Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking