afgesloten

31. Januariveiling 2017

afgesloten | Veiling

13.01.2017 – 14.01.2017

179 Resultaten
Kolompendule onder glas ca. 1800
3500

2.500 EUR

Pendule Frans
3501
Pendule Frans

Startprijs 1.100 EUR

Weense pendule
3502
Weense pendule

Startprijs 2.500 EUR

Toiletklok
3503
Toiletklok

Startprijs 1.500 EUR

Empire klokje
3504
Empire klokje

450 EUR

Staande klok, Edenburgh
3505
Staande klok, Edenburgh

Startprijs 800 EUR

Rolklok
3506
Rolklok

420 EUR

Amsterdams staand horloge
3507
Amsterdams staand horloge

Startprijs 3.000 EUR

Pendule strijdwagen
3508
Pendule strijdwagen

Startprijs 1.400 EUR

Vuurvergulde pendule, directoir
3509

Startprijs 2.250 EUR

Staande skeletklok, Kieninger
3510
Staande skeletklok, Kieninger

Startprijs 750 EUR

Franse pendule, 19e eeuw
3511
Franse pendule, 19e eeuw

400 EUR

Franse pendule met console, 19e eeuw
3512

675 EUR

Pendule 3 gaats
3513
Pendule 3 gaats

2.700 EUR

Schilderijklok
3514
Schilderijklok

1.700 EUR

Bronzen zeldzame Lenzkirch
3515
Bronzen zeldzame Lenzkirch

Startprijs 900 EUR

Franse pendule 1860 met 2 putti
3516

Startprijs 1.200 EUR

Franse Empire pendule ca. 1840
3517

Startprijs 1.400 EUR

Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes
3518

Startprijs 1.200 EUR

Jugendstil vrijslinger
3519
Jugendstil vrijslinger

Startprijs 300 EUR

Klok in toren model
3520
Klok in toren model

600 EUR

Engelse staande klok
3521
Engelse staande klok

550 EUR

Minisetje, klok met kandelaren
3522

Startprijs 440 EUR

Bretons staande klok met comtoise
3523

Startprijs 800 EUR