Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud bingo spel
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws eikenhouten bingospel met inlegbord en 2 lades met benen speelchips 35x26x23cm.

5 Anker steenbouwdozen
Resultaat: 170 EUR

Vijf antieke anker steenbouwdozen omstreeks 1900, o.a. 2 anker bruckenkasten(metaal) met beschrijving, 1 houten speeldoos 18-30cm. Cond:G

Koetsje
Resultaat: 150 EUR

Antiek kastje beschilderd met puttidecor en gronddecor omstreeks 1900 met facetgeslepen glas en deurtje, in goede staat 17x10x9cm.

Buco treinset + doos rails
Resultaat: 150 EUR

Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...

Old Smokey stoomwals + aanhanger
Resultaat: 130 EUR

Grote old smokey stoomwals met waterreservoir en aanhanger, van metaal en messing 20e eeuw, 55x25x15cm Cond:G

Amerikaanse (trap)brandweerauto
Resultaat: 100 EUR

Oude Amerikaanse brandweer trapauto, omstreeks 1980, fire engine no 8(mist iets op gril, koplamp mist)In redelijke staat 60x110x54cm.

Armand Marseille Dreambaby 351
Resultaat: 90 EUR

Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille, dreambaby 351/7K met kleertjes, babylichaam, in goede staat 51cm.Cond;G

Meccano speeldoos
Resultaat: 90 EUR

Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.

Pop AM Maat 16
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote antieke Duitse Armand Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G

Armand Marseille 341/5K.
Resultaat: 78 EUR

Oude Duitse porseleinen pop, Armand Marseille nr 341/5K, met papiermache lichaam, kleertjes en slaapogen, 52cm. Cond;G

AM Dreambaby
Resultaat: 75 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat

Dream baby van AM oude kleding
Resultaat: 65 EUR

Antieke Duits porseleinen Dreambaby AM nr 247/5, vaste ogen, open mond, 2 tanden oude kleding, papiermachee babylichaam 48cm

Stoommachine
Resultaat: 60 EUR

Antieke blikken speelgoed stoommachine, gemerkt J.F, omstreeks 1930, met originele lithografie, watertank gesoldeert, compleet met brander 34x23x26cm. Cond:G

Kavel met 9 modelauto's in doos
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 9 modelauto's in originele doos: 1x Corgi 80105 (Fowler B6 Road Locomotive), 1x Corgi 80106 (Fowler B6 SHowmans Locomotive), 1x Corgi "Sentinel platform wagon with oil drums", 1x Corgi "Fowl...

Doos parelmoer fiches
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese doos, compleet met 132 parelmoer bewerkte fiches met Chinese voorstellingen, omstreeks 1900, Cond:G

Pop AM 370 zeildoek
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G

Heubach Koppelsdorf 267/9
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 267/9 met babylichaam, slaapogen en open mond met twee tanden, 30cm.Cond:G

Poppenhuis, balletschool
Resultaat: 60 EUR

Poppenhuis balletschool met drie kamers, vele danseressen, kroonluchters, schilderijen, spiegels, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 33x78x26cm

Mahjongg spel
Resultaat: 55 EUR

Antiek Chinees Mahjongg spel in mooie rode lakdoos met metaalbeslag, vol met benen met bamboe speelstukken, omstreeks 1930, 17x24x17cm. Cond:G

Pop AM 390
Resultaat: 55 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 390 A3M slaapogen, open mond, 4 tanden echt haar pruik, gelede lichaam, oude kleertjes 48cm Cond:G

Miniatuur ladenkastje
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse miniatuur 4 laden commode met benen beslag, hoekblad iets beschadigd, 36x32x15cm. Cond:R/G

4 Dozen Spoor 0 en 2 travo's
Resultaat: 50 EUR

Kavel met diverse rails voor spoor 0 (electrisch) en 2 travo's. In gebruikte en ongeteste staat.

Diverse modelauto's, "bouw/werktuigen"
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 10 modelauto's in originele doos: 1x Die-Cast wals uit de "Construction series", 1x Joal Compact nr. 244, 1x Joal Compact nr. 199, 1x CAT CP-563 Vibratory Soil Compactor (tandrol), 1x CAT CS...

3 Oude teddyberen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G