afgesloten

29. Juliveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.07.2016 – 09.07.2016

1268 Resultaten
Grote Yixing theepot
6035
Grote Yixing theepot

4.600 EUR

Amsterdams staand horloge
3504
Amsterdams staand horloge

2.800 EUR

2  Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil
6000

2.400 EUR

Duitse barok secretaire, 18e eeuw
4084

2.300 EUR

Engelse staande klok
3503
Engelse staande klok

2.250 EUR

Chinese beker, fruit
6138
Chinese beker, fruit

1.900 EUR

Aardewerken vaas
6156
Aardewerken vaas

1.900 EUR

Tafelklok met bellen
3507
Tafelklok met bellen

1.800 EUR

Mahonie staande klok
3542
Mahonie staande klok

1.750 EUR

Grote vaas, Colenbrander Arnhem RAM, 1922 4
6001

1.700 EUR

Zilveren Joodse kandelaar
1
Zilveren Joodse kandelaar

1.600 EUR

2 Empire kandelaren
2001
2 Empire kandelaren

1.600 EUR

Chinese dekseldoos
2010
Chinese dekseldoos

1.500 EUR

Groot beeld, Maurice le Blanc
5002
Groot beeld, Maurice le Blanc

1.500 EUR

Schilderij Puhonny
1035
Schilderij Puhonny

1.400 EUR

2 Fam Verte tegels met karpers
6339

1.400 EUR

Klaas Bernink
1021
Klaas Bernink

1.340 EUR

Pendule met hond
3502
Pendule met hond

1.250 EUR

Klinkenberg, Zeeuws meisje
1001
Klinkenberg, Zeeuws meisje

1.150 EUR

Ingelegde vitrinekast
4092
Ingelegde vitrinekast

1.100 EUR

Fam Verte penselenpotje
6340
Fam Verte penselenpotje

1.100 EUR

Groot uurwerk 2x
3521
Groot uurwerk 2x

1.000 EUR

Chesterfield bankstel
4003
Chesterfield bankstel

1.000 EUR

Eiken kabinet
4064
Eiken kabinet

950 EUR