Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld met uurwerk
Startprijs 900 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...

Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G

Grote pendule met man
Startprijs 1.100 EUR

Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...

Schilderijklok met barometer en mechaniek
Startprijs 1.200 EUR

Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G

Staande Duitse klok, open
Resultaat: 500 EUR

Duitse staande vrijslinger met Lenzkirch AUG 8 daags uurwerk. (kast eigenbouw) Historismus, eikenhout met zuilen, leeuwenkoppen en snijwerk, losse kroon 230cm. Cond:G

Noten klok Schwartzwald
Startprijs 650 EUR

Antieke notenhouten gesneden Black forest klok met korhoen, omstreeks 1870, met 8 daags Frans uurwerk en halfuurslag. In goede staat 54cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 400 EUR

Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met verzilverde figurenvoorstelling van een Schotse man met kilt en pistool en dame, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat, 40...

Lantaarnklok
Resultaat: 425 EUR

Achttiende eeuwse lantaarnklok met korte slinger achter(vermoedelijk Frans) koperen wijzerplaat en tollen, rest ijzer uurwerk met spillegang(uurslag), twee gewichten en twee contragewichten. In goede ...

Bronzen Lenzkirch pendule
Startprijs 800 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G

Zeer grote pendule
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...

Grote figurenpendule
Startprijs 450 EUR

Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G

Schilderijklok
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860
Resultaat: 950 EUR

Negentiende eeuwse bronzen vergulde pendule met figuren, Historisme, omstreeks 1860, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches. 8 Daags uurwerk met touwtjesslinger en voorzien van mooie vergulding, ...

Klok met strijdwagen
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer grote oude strijdwagen pendule met verguld brons, en donker gepatineerd brons en natuursteen. Gepolijst, 8 daags antiek Frans uurwerk met halfuurslag 55x53x18cm. Cond:G

Pendule met 2 putties
Startprijs 725 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen vergulde pendule, omstreeks 1850, voorstelling met twee puttis en florale guirlandes aan vaas. Origineel 8 daags uurwerk, met halfuurslag, veerslinger en vergulding. ...

Wandregulateur
Resultaat: 220 EUR

Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G

Grote bronzen pendule, marmeren voet
Startprijs 680 EUR

Grote 19e eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen figuur(herderin met panfluit) 8 daags uurwerk met halfuurslag, minimale chips 50x52x20cm Cond:G

Pendulestel
Startprijs 350 EUR

Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G

Grote pendule met edele heer
Startprijs 800 EUR

Grote antieke vuurvergulde Charles dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, voorstelling met edele heer, pen en schrijfpapier(wijzerplaat bij sleutelgaten beschadigd). Verder...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.450 EUR

Vroege vuurvergulde Franse Empire Louis Seize pendule, omstreeks 1800, Palmert a Anvers. Wijzerplaat en sleutelgaten licht beschadigd. Voorstelling van een edele man met hoed en vuurvergulde plaquette...

Pendulestel met kindjes
Startprijs 350 EUR

Zeldzaam antiek majolica klokkenstel omstreeks 1880, ongemerkt nr 203, voorstelling jongens met streken, 8-daags Frans uurwerk met veerslinger, voet gelijmd, 34-38cm. Cond:R/G

Koperen molenklok
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke koperen zakhorlogehouder. Huis met zakhorloge, windmolen en hekwerk (defect) mist waarschijnlijk lantaarn, verder in goede staat 36x36x17cm.

Eiken Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse staande klok omstreeks 1800 met seconden en dagaanduiding, Robert Langley Chester. Eikenhouten klokkast met mahonie, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten. In goede staat 222c...