Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beer A.Buschelberger
Resultaat: 350 EUR

Duits gesigneerde bronzen figuur, jonge beer op stam met marmeren voet, A.Büschelberger, in goede staat 29x34x10cm.

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startprijs 550 EUR

Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 500 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G

Jugendstill Beeld
Startprijs 650 EUR

Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm

Bronzen beeldje met ivoor, man
Resultaat: 550 EUR

Antieke bronzen figuur door S Kinsburger, Silvain, 1855-1935, getiteld: Joueur de tennis, met ivoren handen en gezicht, mooi gepatineerd, in goede staat 20cm.

2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Startprijs 1.250 EUR

Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.

Bronzen beeld, Bufill
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G

2 Marmeren bustes
Startprijs 600 EUR

Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.

Groot Art Deco beeld, gondel
Startprijs 850 EUR

Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64x21cm. Cond:G

Groot samac beeld/lamp
Startprijs 950 EUR

Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

Bronzen buste
Startprijs 300 EUR

Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G

Beeld, lezende heer
Startprijs 375 EUR

Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G

Beeld, herder
Startprijs 375 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.

Albasten buste, Gothe
Startprijs 160 EUR

Albasten buste voorstellende de Duitse poëet Goethe, 20e eeuw, gemerkt met messing medaillon 22cm. Cond:G

Art Deco beeld, dame met honden
Resultaat: 450 EUR

Groot Art Deco beeld dame met twee windhonden, diverse bronskleurige patina's, zware natuurstenenen sokkel, ivoor immitatie handen en gezicht 50x75x17cm. Cond:G

Bronzen beeld ijsbeer
Startprijs 300 EUR

Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G

3 Kleine bronzen
Startprijs 240 EUR

Drie antieke Duitse bronzen figuren, rokende jongen door Fehling, zingende jongen Hübald, jongen met schoolboek Hübald 8-11cm. Cond:G

Bronzen beeld, herten
Resultaat: 750 EUR

Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm

Bronzen presse-papier, geitje
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen briefverzwaarder omstreeks 1900, liggende geit, ongemerkt 12x14x3cm. Cond:G

Bronzen beeld
Startprijs 480 EUR

Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G

Groot beeld, marmeren voet
Resultaat: 130 EUR

Groot Frans Art Deco beeld van natuursteen (breuk gemaakt) composotiemetalen figuren, knielende vrouw met twee kemphanen (handbeschilderd) omstreeks 1930 47x70x17cm. Cond:R/G

Bronzen beeldje met ivoor
Resultaat: 400 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Bronzen beeld, vrouw met lamp
Startprijs 350 EUR

Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm

Terracotta pierrot, gesigneerd
Resultaat: 135 EUR

Antieke terracotta Pierrot omstreeks 1900 gesigneerd G Varenbergh 1873-1927 nr 1543, 54cm, Cond;G

Terracotta dame met rok, gesigneerd
Resultaat: 135 EUR

Antieke terracotta figuur, dame met rok omstreeks 1900, gesigneerd Nelson nr 1104(chip voet en rok) 54cm Cond:R/G

Bronzen paard
Startprijs 150 EUR

Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.

Terracotta buste van dame met mandoline
Startprijs 75 EUR

Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R

Beeld
Startprijs 100 EUR

Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.

Beeld
Startprijs 100 EUR

Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.

Bronzen hond, staand model
Startprijs 280 EUR

Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm

Bronzen verguld Heilig Hart beeld
Resultaat: 300 EUR

Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm

Bronzen kat, naar Botero
Startprijs 70 EUR

Bronzen kat op marmeren voet 21e eeuw naar Botero, in goede staat 12x29x10cm.

Bronzen beeldje, man met pijp
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G

4 Antieke figuren, sport
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke figuren sport,20e eeuw met marmeren sokkel, voetballer, keeper man met discus en bowling 17-32cm. Cond:G

Bronzen beeld, wijsheer
Resultaat: 140 EUR

Chinese bronzen hoogwaardigheidsbekleder 19e/20e eeuw 32cm. in goede staat

Bronzen denker
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd A.Rodin, 21e eeuw variatie op de denker, op marmeren sokkel 25cm. In goede conditie.

Bronzen beeld, boedha
Resultaat: 100 EUR

Oude bronsgegoten Boedha, 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond:G

Figuur, S. Bernardini
Startprijs 100 EUR

Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G

Bronzen discuswerper
Resultaat: 60 EUR

Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G

Bronzen beeld, jongen met trekzak
Startprijs 90 EUR

Oude bronzen figuur op marmeren sokkel, jongen met bandoneon omstreeks 1930, ongesigneerd en donker gepatineerd 21cm. Cond:G

Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR

Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm

2 Bronzen eenden, Adrie de Waard
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.

Beeldje, Alte Fritz
Resultaat: 250 EUR

Antieke 18e/19e eeuwse lood gegoten buste van der Alte Fritz, in goede staat 13cm.

Beeldje, adelaar
Startprijs 80 EUR

Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.

Bronzen man te paard, modern
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G

Bronzen haan op houten sokkel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Bronzen valk
Resultaat: 140 EUR

Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.

2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

3 Chinese bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G

2 Bronzen beeldjes (1x boeskool)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm

Bronzen statige vogel
Resultaat: 160 EUR

Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.

Verguld bronsje, m
Startprijs 175 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G

2 Beelden
Startprijs 50 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G

Boekensteunen justitia
Startprijs 115 EUR

Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.

Sculptuur van een hond
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin

Bronzen beeld
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.

Wandplaat power
Startprijs 130 EUR

Bronzen wandplaat Boston electric power Co, in jaren 30 stijl echter 21e eeuw 50x33x9cm. Cond:G

Samac beeld met lamp
Startprijs 200 EUR

Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm

Bronzen buste vrouw
Startprijs 80 EUR

Bronzen damesbuste 21e eeuw op marmeren voet, ongesigneerd 29cm. in goede staat

Houten beeld, Jean D'Arc
Startprijs 200 EUR

Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm

Buste, Jezus, Beroude
Startprijs 130 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Bronzen krachtpatser
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.

Bronzen liggende dikke dame
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur liggende dame op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat 23x26x15 Cond:G

Bronzen neushoorn
Startprijs 120 EUR

Bronzen neushoorn in Art Deco stijl 21e eeuw met bruin marmeren sokkel in goede staat 20x32x13cm. Cond:G

Bronzen buste, hert
Resultaat: 240 EUR

Grote Bronzen kop van edelhert, op zwart marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 70x42x28cm.

2 Russische beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G

Groot Haïtiaans beeld
Startprijs 80 EUR

Zeer groot hougestoke Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G

Afrikaanse mijnwerker
Startprijs 70 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.

Bronzen beeld
Startprijs 190 EUR

Antieke Franse bronzen figuur, getiteld st. Germaine voorstellende een bloemenverkoopster met heilig kruis en schaap omstreeks 1900 42,5cm Cond:G

Beeldje, golfer
Resultaat: 35 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

Bronzen beeld, boedha
Resultaat: 100 EUR

Chinese bronzen Boedha met tekst achterin, 19e/20e eeuw, met restvergulding, in goede staat 36cm. Cond:G

Beeld, jachtluipaard
Resultaat: 75 EUR

Bronzen jachtluipaard op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 20x31x7cm. Cond:G

Balinees beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot houtgestoken Balinees beeld van een danseres, 20e eeuw, 75cm. Cond:G

Afrikaanse buste
Startprijs 80 EUR

Afrikaans natuurstenen buste van een negroide man, 28cm.

Antieke heilige
Resultaat: 85 EUR

Antieke houtgesneden heilige figuur met originele polychromie omstreeks 1800(voetrand iets beschadigd) 29cm. Cond:R/G

Antieke Romein
Resultaat: 60 EUR

Antieke compositie metalen Romeinse figuur, omstreeks 1900 in goede staat(losse speer) 39cm. Cond:G

Erotisch bronsje
Resultaat: 65 EUR

Erotisch bronzen figuur, 20e eeuw, in goede staat 10cm. Cond:G

3 Compositie figuren
Startprijs 35 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R

2 Bronzen bustes, lachende jongens
Startprijs 450 EUR

Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en hulende jongen 19cm. Cond:G

Bronzen beeldje, paard met veulen
Resultaat: 85 EUR

Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G

Houten beeld
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 160 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G

Bronzen beeld, Jean D'Arc
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G

Beeld, buste
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke bronzen buste door A Lusardi, titel, Mignon Fa Cuore, omstreeks 1900 in goede staat 38cm.

Samac beeld, vrouw
Resultaat: 160 EUR

Groot antiek Frans compositiemetalen beeld omstreeks 1900 vrouw met hooivork twee kleurig patina gesigneerd Moreau in goede staat 67cm

Art Deco beeld met gemsen
Resultaat: 100 EUR

Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemzen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm

2 Kleine bronzen bustes
Startprijs 180 EUR

Twee kleine bronzen baby bustes, op marmeren sokkel omstreeks 1900, lachende en huilende, 11cm. Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 90 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

Bronzen figuur jongen, gesig. Füllborn
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen figuur jongen met sigaret door Füllborn 1e helft 20e eeuw in goede staat 23cm

Bronzen figuur
Resultaat: 25 EUR

Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G

Albasten buste
Startprijs 200 EUR

Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

2 Terracotta figuren
Resultaat: 75 EUR

Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm

Beeldje, meisje op stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G