Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Johannes Bosboom met catalogus
Startprijs 3.500 EUR

Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier S'chravenhagen 1917 54x42cm Cond:G

Ton Schulten
Resultaat: 4.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G

Schilderij, A. Le Comte
Resultaat: 750 EUR

Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G

Schilderij, H.W. Mesdag
Resultaat: 1.300 EUR

Hendrik Willem Mesdag, Groningen 1831-1915 Den Haag, bomschuiten in de verte met wolkenlucht (Haagse School) gemengde techniek op papier 34x18cm Cond;G

Schilderij, Constant Artz
Startprijs 800 EUR

Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, B. Brouwer
Startprijs 500 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G

Schilderij, Jos Lussenburg
Startprijs 800 EUR

Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G

Schilderij, L. Mayer
Resultaat: 1.000 EUR

Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.

Baykam Bedri, gouache
Startprijs 1.000 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Ton Schulten
Startprijs 3.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.

Fedor van Kregten
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij haven, Alfred Olsen
Startprijs 350 EUR

Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G

Groot stilleven, Romeny
Startprijs 1.000 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Startprijs 600 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, C. J. de Vogel
Resultaat: 1.700 EUR

Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.

Schilderij, W. Raaphorst
Startprijs 200 EUR

Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G

Klaas Bernink 1978
Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G

Jo Schrijnder, eenden
Startprijs 500 EUR

Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, Wetering de Rooy
Resultaat: 425 EUR

Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht Zierikzee(twee plekken craquele) olieverf op linnen 60x80cm. Cond:R/G

Schilderij, Charles Hoguet
Startprijs 750 EUR

Charles Hoguet, 1821-1870 Belgische school, besneeuwd landschap bij avond, Olieverf op paneel, 24x16,5cm.Cond:G

Ton Schulten
Resultaat: 2.500 EUR

Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G

Schilderij, G.F. van Schagen
Resultaat: 450 EUR

Gerbrand frederik van Schagen 1880-1968, Hollands landschap met koeien bij avond, olieverf op linnen 28x68cm Cond:G

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
Resultaat: 650 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G

Jan Mankes, 3 houtsnedes
Startprijs 650 EUR

Drie werken van Jan Mankes 1889-1920, twee maal gevogelte, eenmaal zelfportret, uitgave galerie de jaargetijden, uitgave 1, houtsnedes op papier, 12x9-15x10-15x11cm. Cond:G

Schilderij, Georg Fischhof
Startprijs 300 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G

Schilderij, gesigneerd P. Verschuur
Startprijs 500 EUR

P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G

9x Karel Tomei
Resultaat: 550 EUR

Negen x Karel Tomei(flying camera, ,luchtfotografie) 1941 Rotterdam, negen handgesigneerde foto's van Tomei in dure inlijsting, certificaat verso, beperkte oplage, fotografie op papier Cond:G
50x50cm...

Jacob Maris, molensteen
Resultaat: 750 EUR

Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G

Schilderij, A.H. Gouwe
Resultaat: 620 EUR

Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G

Groot schilderij, Madonna
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G

Schilderij, stilleven Sebastiaan Theodorus Voorn Boers.
Resultaat: 300 EUR

Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G

Schilderij, van Wissen
Startprijs 600 EUR

J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Startprijs 550 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Startprijs 550 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Startprijs 500 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

5x Günther Tuzina
Resultaat: 675 EUR

Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier.Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.

Barok kinderportret
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M

Evert Moll, bloemstilleven
Resultaat: 360 EUR

Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, vissershaven
Startprijs 300 EUR

Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G

Engels schilderij, honden en vos
Startprijs 500 EUR

Edward Armfield, Engelse school 1817-1896, twee terriers op vossenjacht, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

Schilderij Rusland
Startprijs 1.800 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Ton Schulten, zeefdruk
Startprijs 300 EUR

Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G

Duits schilderij, gesigneerd
Resultaat: 500 EUR

Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.

Boris Nicolaef
Startprijs 500 EUR

Boris Nicolaev, St. Petersburg, Russische school, jonge vrouw bij raamopening, olieverf op linnen 65x92cm. Cond:G

Schilderij, kaartspelen, H. Bosch
Startprijs 350 EUR

H. Bosch 19e eeuw, kaartenspeler bij kaarslicht, olieverf op paneel 20x15cm Cond:G

Schilderij, Wetering de Rooy
Resultaat: 275 EUR

Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G

Vaarberg, vrouw met kind
Startprijs 1.200 EUR

J.C. Vaarberg 1850, moeder met kind en hond in tuin, olieverf op paneel 33,5x40cm. Cond:G

Schilderij Ton Schulten
Startprijs 1.750 EUR

Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G

Straebel, wildvoorstelling
Startprijs 150 EUR

Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G

Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G

Druk, Jongkind
Resultaat: 275 EUR

Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G

Schilderij, Istvan Benyovszky
Resultaat: 370 EUR

Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Schilderij, A. Cuip
Startprijs 690 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws, verso Albert Cuyp, landschap met wegwijzer en figuren, inschilderingen, en craquele 75x58cm. Cond:M

Schilderij, Sam Dean
Startprijs 300 EUR

Sam Dean (samuel 1895-1938) Engeland The saw mill, olieverf op paneel 28x22cm Cond;G

Schilderij, Stortenbeker
Startprijs 300 EUR

Pieter Stortenbeker 1828-1898 Hollandse school, landschap met koe en schaap, aquarel op papier 14,2x8cm Cond:R/G

Joop Kropff
Startprijs 150 EUR

Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Karl Wagner, stadsgezicht
Resultaat: 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm

Schilderij, Fleur Baay
Startprijs 150 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR

P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Resultaat: 1.400 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G

Antieke landkaart
Resultaat: 225 EUR

Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.

Schilderij, B. Pegot
Startprijs 250 EUR

B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G

Joop Vugs
Startprijs 400 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

Schilderij, A. Rieper
Startprijs 500 EUR

A.Rieper, (august 1865-1940) Duitse school. Handwerkende vrouw in Duits interieur. Olieverf op linnen. 40x50cm Cond.: G

Schilderij, E. Rabbers
Resultaat: 225 EUR

Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Schilderij, G. van Pelt
Startprijs 450 EUR

G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G

Schilderij, A. Huber
Startprijs 200 EUR

A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G

2 Jachtprenten, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G

Schilderij, Italiaanse school
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G

Schilderij, Elie Bernadac
Startprijs 400 EUR

Elie Bernadac 1913-1999 Franse school, hut in de besneeuwde bergen, olieverf op linnen 48x55cm. Cond:G

Schilderij, Erik Jan Kremer
Startprijs 1.150 EUR

Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G

Schilderij, G.F. van Schagen
Resultaat: 250 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G

Schilderij, bloemenkraam
Startprijs 300 EUR

Fons Verstraeten 1922 Delft, bloemenkraam met verkoopster olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Startprijs 200 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, duin landschap met boom 122x80cm olieverf op paneel Cond:R/G

Ernst Baumer
Resultaat: 1.000 EUR

Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

Landkaart, Overijssel (Ottens)
Startprijs 200 EUR

Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G

Landkaart Dokkum, 17e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart, Frisia Occindentales 1622, met stadswapens, incisia a Ptero Harlingse+Johannes Lamrinck, beetje gekreukt, ets op papier 57x44cm. Cond:G

Landkaart 17e eeuw, Bleau
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G

Jan van Deventer
Startprijs 900 EUR

Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G

Cor Vredenberg, stilleven
Startprijs 150 EUR

Cor Vredenberg, Vierhouten 1911-1994 Zwolle, stilleven, scheepsruim met kruiken, stormlampen etc. olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemenge techniek op linnen 100x100cm Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2006. abstract landschap, olieverf op linnen, gemengde techniek op linnen 100x100cm. Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, gemengde tecniek op linnen Cond:G 100x100cm

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G

Yinka Adeyemi 1993
Startprijs 200 EUR

Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G

A.J. Veldhoen, portret
Startprijs 150 EUR

Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G

Raffaele Rossi
Startprijs 900 EUR

Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Schilderij, dorpsgezicht
Resultaat: 675 EUR

Onduidelijk gesigneerd P.G Vertin? Hollands stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 17x14cm Cond:R/G

Mikolov 1932
Resultaat: 135 EUR

Mikolov 1932 Russische school, landschap met figuren, olieverf op linnen 35x53cm. Cond:G

Schilderij, Otto Scheuerer
Resultaat: 250 EUR

Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G

Xandra Donders
Startprijs 200 EUR

Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G

Salvador Dali
Startprijs 750 EUR

Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G