Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote drakenpot, Jia Jing
Startprijs 3.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G

2 Siervazen, Jacob Petit
Startprijs 800 EUR

Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G

Grote tegel Rozenburg
Startprijs 500 EUR

Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G

Porseleinen beeldengroep, Meissen
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa
Startprijs 750 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G

Grote Sevres dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...

Blauwe Chinese vaas, Xuang Tong
Startprijs 5.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw en floraal decor Xuang Tong gemerkt, 20e eeuw in goede staat 39x23ø Cond:G

Chinese wijnpot
Startprijs 500 EUR

Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R

Meissen bonbonschaal
Resultaat: 360 EUR

Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.

Grote Chinese trekpot
Resultaat: 550 EUR

Grote 17e/18e eeuws Chinees porseleinen trekpot, met keizerlijk familiedecor en gouddecor(chip tuit, binnenrand en deksel) 17x21xø12cm. Cond:R/G

2 Delftse beelden, paarden
Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke Delftse polychrome aardewerken trekpaarden, oud Delft omstreeks 1880 in goede staat 22x28x9cm Cond:G

2 Delftse koetjes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Delftse polychrome aardewerken koeien met boer en boerin 18e-19e eeuw gemerkt VR beschadigingen 12x20x8 Cond:R

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam 5 delig kaststel, 18e eeuws polychroom ,gemerkt de Klaauw, voorstelling met adelijke portretten en tekst: hieronder rust ik rustig, ballustervormige vazen 1 deksel mist, 1 vaas gelijmd en gla...

Grote potpourrie vaas, Dresden
Startprijs 500 EUR

Grote Duitse Dresden porselein potpouri dekselvaas, 20e eeuw met landschap en figurendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk, 47cm. Cond:G

Beeldengroep Arabier
Startprijs 150 EUR

Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R

Imari kraankan
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, zilveren kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd

Lladro beeld, Venus en Cupido
Startprijs 450 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G

Lladro beeld, Joven Oriental sentado
Startprijs 400 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.

Fam Rose buikvaas ca. 1920
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1920 in goede staat 33x25ø

Engelse "Jug"
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G

2 Sevres kraagvazen
Startprijs 400 EUR

Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G

Rosentahl beeld, vos
Startprijs 350 EUR

Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G

Porseleinen lamp met figuren
Resultaat: 220 EUR

Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G

Bord lange lijs
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G

Kang Xi bord
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy diep bord met coulissendecor, met krijgers en landschappen, geschulpte rand, gemerkt, chips rand, Cond:R/G 6,3x24,5ø

Gekleurde kom met goud rand
Startprijs 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

Kom op voet, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met drakendecor, 19/20e eeuw, gesigneerd in goede staat 10,3x15,7ø Cond;G

Yixing theepotje
Startprijs 150 EUR

Oude antieke Yixing theepot 19e eeuws chip binnenrand deksel 10-18-12øcm

2 Chinese schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Lung, met landschappen 33,5cm. Cond:R/G

Yixing trekpot
Resultaat: 625 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse Yixing trekpot met symbolen en foohonden decor, lichte beschadiging aan opgelegde figuren deksel, verder in goede staat 10,5x14x7cm.

Chinese terrine met onderschotel
Startprijs 650 EUR

Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terine heeft 1 chip aan de voet er af.

12 Chinese borden
Startprijs 1.350 EUR

Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G

Peking glasvaas 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm

Blauwe Wanli kom, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeventiende eeuwse Chinese Wanli porseleinen kom met geschulpte rand, hertvoorstellingen(chip) 5x15,5ø Cond:G

Chinese witte vaas, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Blanc de Chine porseleinen vaas met tekst en signatuur, oude wijsheer op wolk 1e helft 20e eeuw of ouder 23x10ø Cond;G

Kleine Fam Rose plaquette
Startprijs 700 EUR

Oude Chinees porseleinen wandplaquette, republikeinse periode, gesigneerd, man vecht met tijger, 22,3x15,5cm Cond:G

Zeer grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G

Twee identieke Yixing trekpotjes
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinese Yixing theepotjes, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x10x6ø

Fam Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie Roze bord, met figuren en gouddecor, diverse kleuren, fijn gedecoreerd, minimale randschade, 2,5x23,3øcm. Cond:G

4 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R

6 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...

Chinese Fam Rose kop & schotels
Startprijs 280 EUR

Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Achtiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 650 EUR

Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.

3 Chinese Queng Long borden
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met huis aan een baai decor, twee beschadigd, een goed 23,3ø Cond:R

3 Chinese Queng Long borden
Startprijs 180 EUR

Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G

3 Chinese Imari borden
Startprijs 300 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G

Blauw/witte Chinese kom met draken
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen kom, omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met drakendecor in goede staat 7,5x16,2øcm.

2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G

Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor
Resultaat: 425 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm

Chinees blauw trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø

Porseleinen dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G

Dresden kandelaar met figuur
Startprijs 100 EUR

Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R

Porseleinen kan vrouw
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen schenkkan met spreuk, omstreeks 1900, in goede staat 29cm.

3 Delige vazenset met brons
Startprijs 350 EUR

Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G

Grote porseleinen vaas, Sitzendorf
Startprijs 150 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas Sitzendorf met handbechilderd floraal decor 50xø26cm. in goede staat

14 Beelden, apenorkest
Startprijs 500 EUR

Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G

Majolica lampenvoet
Startprijs 100 EUR

Antieke Majolica lampenvoet met boswachter omstreeks 1900 gemerkt DEP BB 1677, 35cm. Cond:G

Meissen fruitschaal op voet
Startprijs 250 EUR

Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G

Divers Herend porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen oud Herend porselein, 20e eeuw, grote schaal met grepen, vogels en vlinder decor(greep gerestaureerd), rond schaaltje met floraal decor, geschulpt schaaltje, floraal decor 8-30cm Cond:R/G

Majolica tuinhocker, Minton
Startprijs 110 EUR

Oude Engelse stijl Majolica planten zuil, piedestal naar ontwerp mintoa 53x34,5ø, in goede staat

Antieke majolica cachepot
Startprijs 80 EUR

Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R

2 Rosenthal borden
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen fruitborden met kersen en bosbessen decor, omstreeks 1950, ø22cm. Cond:G

2 KPM schalen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse KPM porseleinen schalen omstreeks 1920 met floraal en gouddecor(bonbonschalen) 20-27cm. Cond:G

Hutschenreuther vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse Hutschenreuther Selb Bavaria porseleinen vaas, decor Karl Tutter 1920-1938, floraal decor, 19,5x18øcm.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 125 EUR

Groot porseleinen tafelstuk,eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G

Duitse chocoladeketel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G

Porseleinen klomp, Dresden
Startprijs 80 EUR

Grote oude Duits Dresden porseleinen klomp, handbeschilderd met decor van bloemen en goud 20e eeuw 11x23x9cm. Cond.: G

7 Meissen schaaltjes
Startprijs 140 EUR

Zeven delen Duits Meissen porselein 20e eeuw, 3 maal asbak, 4 maal notenschaaltje, 8-12cm. Cond:R/G

Eierstandaard
Startprijs 100 EUR

Antieke porseleinen eierhouder omstreeks 1900, ongemerkt 11x14x24cm. Cond:G

Serviesje 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws serviesje met blauw flotraal decor, keramiek, melkkan en 5 kop en schotels, theekan, 6-22cm

KPM schaal ca. 1880
Startprijs 40 EUR

Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26

5 Meissen schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf vooroorlogse Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met geschulpte rand, 4x Zwiebelmuster, 1 x bloemen met goudrand, Cond:G

Porseleinen schaal, KPM
Startprijs 140 EUR

Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R

2 Duitse kunstvazen, Karlsruhe
Startprijs 150 EUR

Twee Duitse Jugendstil geglazuurde keramieken vazen, omstreeks 1910 vermoedelijk Karlsruhe, chip onderrand 26xø13cm. Cond:R/G

3 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M

Bisquit porseleinen figuur
Startprijs 40 EUR

Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R

Meissen servies
Startprijs 200 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen servies Zwiebelmuster, 20e eeuw, 8 kopjes, 2 schotels, 2 soepkommen, sauskom, diepe schaal, dekseldoos, 2 verdeelschalen, 4 eierdoppen, 2 bladvormige schalen(chips moge...

2 Meissen schalen, Rote Roze
Startprijs 100 EUR

Twee delen oud Duits Meissen porseleinen Rote Roze met goud decor. 1x cakeschaal en een presenteerschaal beide 20e eeuws 27-29 cm. Cond.G.

Meissen schaal, Rosa Roze
Startprijs 50 EUR

Duitse meissen porseleinen schaal Rosa Roze met geschulpte goudrand, 20e eeuw 4xø27,5 Cond:G

3 Delen Meissen Rosa Rose
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, rode rozen decor knauf 2 borden en een schaal 24t/m 29 cm. doorsnee Cond.G.

Stadt Meissen servies
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...

3 Meissen borden, Zwiebelmuster
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Duitse Meissen porseleinen bonbonschalen, Knauff Zeit, Zwiebelmuster, in goede staat 20,5cm. Cond:G

7 Meissen borden, Zwiebelmuster
Resultaat: 120 EUR

Zeven oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden Zwiebelmuster, 20e eeuw in goede staat ø18cm.

8 Meissen borden, Zwiebelmuster
Resultaat: 160 EUR

Acht oude Duitse porseleinen Meissen maaltijdborden met zwiebelmuster decor 20e eeuws ø25cm Cond.G.

4 Meissen borden, Zwiebelmuster
Resultaat: 80 EUR

Vier oude meissen porseleinen ontbijtborden Zwiebelmuster, 20e eeuw, in goede staat ø20cm

Grote dekselvaas
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G

Nymphenburg beeldje, ruiter te paard
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuws Nymphenburg porseleinen figuur, ruiter te paard mat jachthoorn omstreeks 1850. Teugels en jachthoorn beschadigd., 20,5x18x7cm Cond:R

Groot Lladro beeld
Startprijs 250 EUR

Groot Llardo Spaans beeld van een oosterse danseres, nr 4 Rio, in goede staat 58cm.

Porseleinen ijsbeer
Resultaat: 130 EUR

Grote Royal Copenhagen ijsbeer drx 602 in goede staat 33,5cm Cond:G

6-Armige porseleinen kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Grote zes armige porseleinen kandelaar, met putti en vele opgewerkte bloemen, gemerkt A.B, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk) 54x41ø Cond:G

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 50 EUR

Groot porseleinen tafelstuk mediterrane, voorstellende een visfuik met krabben, kreeft vis en bloemen, 2e helft 20e eeuw Chinees gemerkt, voelsprieten kreeft beschadigd, 24x22x15cm. Cond:R/G

2 Terracotta beeldjes, A.J. Dalou
Startprijs 420 EUR

Twee antieke terracotta figuren, gesigneerd en gestempeld, Sevres A.J Dalou, man met schep, vrouw met waterkan 11-14cm. Cond:G

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

Frans figuur, J.P.
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G

2 Royal Dux figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Tsjechische Royal Dux figuren 2e helft 20e eeuw, romantisch stel letter R 140/29/19, dame met hoepelrok 3794/19/11, goede staat 20-24cm Cond:G