Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands kabinet
Resultaat: 2.750 EUR

Prachtig Hollands18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet, met antiek bronzen beslag, recentelijk gerestaureerd en in goede staat 235x160x63cm.

Duitse kast, Ulm
Resultaat: 700 EUR

Duitse Neo-Renaissance Historisme Ulmer stijl kast omstreeks 1880, notenhout met essenhout, met floraal intarsia, volle zuilen met korintische capitellen, snekken en twee lades. In goede niet gerestau...

Tafeltje Moor
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1760, met medaillons en Guirlandes, origineel verguld, klauwpoten halve zuilen en capitellen en drempeldeuren. In goede staat 235x180...

Eiken baroksecretaire 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...

Barok tafel
Resultaat: 360 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse Barokstijl tafel, eikenhout met florale intarsia en beeninleg, lade getorste poten, onderling verbonden, in zeer goede staat, 74x102x88cm.

Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Startprijs 1.250 EUR

Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...

Tafel, 3-spant poot
Resultaat: 325 EUR

Tafel op 3-spant met achtkantig, 18e eeuws, blad ingelegd met pallisander, schildpad en parelmoer, beschadigd. In ongerestaureerde staat, 66x67x67cm. Cond:G

Wortelnoten Grunder schrijftafel
Resultaat: 375 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit damesbureau met opstand, omstreeks 1880, in zeer goede staat 140x104x67cm.

Notenhouten buffetkast
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...

Notenhouten buffetkast
Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...

Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Achttiende eeuwse eikenhouten kast met platte gerilde zuilen en rillen in deuren. Met medaillons met intarsia stermotief, origineel slot met sleutel, mooie patina 202x188x88cm Cond:G

Louis Philip schrijfbureau 1870
Resultaat: 500 EUR

Imposant Hollands wortelnotencylinder schrijfbureau omstreeks 1870 Willem 3, 11 lades, met vakverdeling. In goede originele staat 154x153x92cm Cond:G

Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...

Hollandse wortelnoten commode
Startprijs 950 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.

Linnenpers
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse 17e-18e eeuwse Renaissance pallisander linnenpers met noten, robbelijsten, twee lades, snijwerk met zeemonster en leeuwenkop, ballustervormige poten met onderlinge verbindingen. In...

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm

Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.200 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.

Franse jachtkast
Startprijs 200 EUR

Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 325 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl vitrineopzetkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. Staande op hoge klauwpoten, met lades in de knieen, 220x135x48cm.

Mahonie trumeau
Startprijs 200 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, Cond:R

Eikenhouten kabinet
Startprijs 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.

Tafeltje met draak
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken tafeltje met gesneden draak en driespant poot, fineer geschulpt blad laat los, 94cm. Cond:G

Mahonie damesbureau
Startprijs 350 EUR

Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau, met spiegelopstand, omstreeks 1870. Kwaliteitsmeubel, binnenin uitgevoerd met kersenhout, met geheim mechanisme om lade te openen, in goede originele s...

Vitrinekast, Louis Quinze-stijl
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse wortelnoten 1 deurs vitrinekast omstreeks 1930, met bandintarsia met zware messing versieringen en glazen schappen en spiegels, Louis Quinze stijl, in goede staat 171x140x48cm

Antieke Engelse glasvitrine
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten glasvitrine op hoge Queen Anne poten, met dubbele sloten en sleutels, professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, met verlichting, 198x77x80cm.

Empire commode met marmeren blad
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...

Secretaire
Resultaat: 225 EUR

Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G

Eiken 2-deurs kast
Startprijs 300 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten uitneembare pastoorskast in goede staat met schappen en bolpoten(slot later) 198x58x190 Cond:G

Kersenhouten bank met zwart leder
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm

Italiaans tafeltje met intarsia
Resultaat: 185 EUR

Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G

Eikenhouten kastje
Startprijs 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G

Eiken halbank
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten halbank met lijsten en snijwerk, en onderlinge verbonden poten, mooie patina, 115x149x47cm. Cond:G

Eikenhouten meubel met glas-in-lood
Startprijs 175 EUR

Grote antieke eikenhouten schouwkast met glas-in-lood deuren omstreeks 1930, drie deurs glazen schappen. In goede staat 232x145x50cm Cond:G

Kast omstreeks 1880
Resultaat: 475 EUR

Antieke Bretonse notenhouten Renaissance stijl 1-deurs kabinet met rijkelijk snijwerk omstreeks 1880 met lade. In zeer goede staat 158x70x49cm

Empire piedestal
Startprijs 700 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G

Mahonie Empire secretaire
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...

Mahonie Louis Philip bank 1860
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.

Massief eiken 18e eeuwse kist
Resultaat: 330 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met houtgestoken front, zonder slot (oudere restauraties) 90x77x156cm Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 175 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 64x50ø Cond:G

Mahonie vitrinekast met intarsia
Startprijs 225 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten vitrinekast, 1 deurs met schappen, bronzen monturen en florale intarsia, omstreeks 1870. In goede staat 97x75x30cm.

Engels bureau, 20e eeuw
Startprijs 300 EUR

Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G

Tafeltje met inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Engelse 19e eeuwse Tiltop bijzettafel omstreeks 1870, met driespantpoot, diverse houtsoorten, intarsia, noten, wortelnoten, ahorn etc floraal inlegwerk, blad iets scheef 57x47ø Cond:G

Kersen meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke Biedermeier kersenhouten 2-deurs meidenkast omstreeks 1850. In goede staat 151x110x51cm

Salontafel Frankrijk, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Achttiende eeuwse notenhouten salontafel met twee lades(prachtig blad en patina) in goede staat 150x51x61cm

2 Breistoelen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G

Hollandse porseleinvitrine
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat met bronzen beslag en klauwpoten, 225x170x45cm Cond:G

Kuifkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse uitneembare Biedermeier mahonie kuifkast omstreeks 1870, minimale beschadiging 245x133x45cm Cond:R/G

Mahonie vitrine
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G

Engelse eikenhouten klaptafel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten klaptafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 73x92x120cm.

Wortelnoten barok vitrinekast
Startprijs 225 EUR

Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G

Engelse Davenport
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten Davenport schrijfbureau met laden aan de zijkant, 20e eeuw 87x55x53cm. Cond:G

Empire bank
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G

Eiken slaapkamer ca. 1935
Startprijs 250 EUR

Vooroorlogse eikenhouten slaapkamer, omstreeks 1935, bestaande uit 3 deurs spiegelkast, twee nachtkastjes, spiegelcommode, en twee bedden, kast: 210x205x60cm. bedden: 140x107x210cm commode 180x110x60c...

Goudkleurige stoel met monogram
Resultaat: 150 EUR

Antiek vergulde Marie Antoinette Boudoir stoel omstreeks 1900, Louis Seize stijl(stukje snijwerk weg) Cond:R 92x46x46cm

Eethoek met 5 stoelen
Startprijs 200 EUR

Antieke eethoek met 5 stoelen. Engelse mahonie coulissentafel omstreeks 1900 en vijf 19e eeuwse beukenhouten stoelen met vlechtwerkzitting 78x125x80cm 84x50x40cm Cond:G

Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startprijs 1.250 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd. Recentelijk profess...

Engels schrijfbureau
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse eikenhouten schrijfbureau met groen-goud schrijfleer, omstreeks 1900, 8 lades, koperen beslag, 76x86x155cm Cond:G

Grunder penantkastje ca. 1880, gestoken panelen
Startprijs 150 EUR

Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm

Klapbaar tafeltje met inlegwerk
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G

2 Armleunstoelen, China
Resultaat: 170 EUR

Twee oude houtgestoken Chinese armleunstoelen met florale decors, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm.

Armleunstoel, China
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese houtgestoken armleunstoel met floraal decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm. Cond:G

Dagobert stoel
Resultaat: 110 EUR

Prachtige antieke notenhouten Dagobert stoel met mooi snijwerk, met twee gezichten en ranken, omstreeks 1880 90x57x54cm in zeer goede staat

Klepkastje met brons en marmeren blad
Startprijs 195 EUR

Franse stijl secretaire 20e eeuw met bronzen beslag en legplank achter schrijfklep, mahoniehouten fineer met bandintarsia en bruin marmeren blad(beschadiging bij schrijfblad) 140x70x43cm

3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR

Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G

3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR

Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G

Tafel met brons, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR

Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm

Noten pastoorskastje
Resultaat: 425 EUR

Kleine Hollandse Renaissance stijl notenhouten pastoorskast, uitneembaar, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 183x170x64cm.

Naaitafel Biedermeier Lyra
Startprijs 200 EUR

Duitse Biedermeier Lyra naaitafel, omstreeks 1830 met vergulde rozetten op de lyra, wolhouder en opklapbaar blad met spiegel en vakverdeling, rozet mist, 74x49x33cm. Cond:G

Figuurlijke barok console
Startprijs 1.250 EUR

Grote Zuid-Duitse Barokfiguren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G

Eiken naaitafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse naaitafel omstreeks 1900 met Queen Anne poten(krimpnaad in blad) 73x53x37cm Cond:R/G

Rond tafeltje met messing rand
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse mahoniehouten fineer bijzettafel omstreeks 1880 met koperen omranding, pizzavormig marquetterie gelegd 60x40øcm Cond:G

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G

Hollandse mahonie meidenkast ca. 1870
Startprijs 225 EUR

Hollands mahoniehouten uitneembare Biedermeier kast, omstreeks 1870, lichte fineerschade 183x125x55cm. Cond:G

2 Armstoeltjes, Lodewijk
Startprijs 90 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl armleunstoelen met goede stoffering en kopergenageld, 20e eeuw. In goede staat 80x52x60cm

2 Art Deco nachtkastjes
Startprijs 300 EUR

Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G

Eikenhouten hoekstoel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Duitse antieke eikenhouten Historisme bureaustoel omstreeks 1880 met koppen, in goede staat 81x68x60cm.

Wortelnoten 4-laden commode
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke theetafel met twee Japanse lakwerk tablets, aparte vormgeving, gemaakt van boomtakken, omstreeks 1900, tablet versleten,81x70x37cm. Cond:R/G

Mahonietafeltje met 2 lades
Resultaat: 75 EUR

Antieke mahoniehouten met wortelnoten barokstijl bijzettafel omstreeks 1900 met bronzen klauwpoten en twee lades, blad verbleekt 82x58x45cm

Bankje Rococo
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten bewerkt bankje met mooie blauwe stoffering, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat, 90x120x70cm.

Wortelnoten bijzettafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke wortelnoten met noten bijzettafel, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 42x40cm Cond:G

Duits halve maan tafeltje, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse mahoniehouten halve maankast, met 3 lades en 2 deuren, omstreeks 1780, Louis Seize, originele sloten en benen beslag, in goede staat 86x81x46cm.

Louis Seize vitrine opzetkast
Startprijs 1.150 EUR

Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...

Halve maan tafeltje
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten fineer halve maantafel(lichte fineerschade, restauratie blad) 71x18x41cm Cond:R/G

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespantpoot 73x55ø Cond;G

Opklapbaar bijzettafeltje
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel met hangoren en 3 spantpoot stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75x61ø Cond:G

Wortelnoten vertico
Startprijs 150 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G

Hoekkastje, beschilderd Amerland
Startprijs 700 EUR

Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G

Engels secretaire met intarsia
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G

2 Chinese tafeltjes
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese planten tafels, houtgestoken, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 70x41x30cm. Cond:G

2 Bijzet-kastjes
Resultaat: 225 EUR

Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G

Chinees kamerscherm ca. 1900
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G

Louis Philippe haltafel
Resultaat: 185 EUR

Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø