Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame grote lamp met beeld
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling vrouw met hoorn des overvloeds vol met geld, geld in haar hand, messing lampenkap met prismenglas, in goede staat 122xø54cm.

Zeldzame grote lamp met beeld
Startprijs 650 EUR

Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G

Zak-kroonluchter
Startprijs 650 EUR

Mooie 19e eeuwse zakkroonluchter, electrisch, messing met kristal in goede staat 110xø70cm.

Jugendstil tafelstuk, gesigneerd Christoffel
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G

Raak 185 designlamp
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G

2 Franse amforavazen
Resultaat: 175 EUR

Twee kleine antieke vergulde bronzen Ampfora vazen met musicerende engelen, en blauw porseleinen houders 15cm. Cond:G

Tafellamp met beeld
Resultaat: 360 EUR

Grote antieke tafellamp met beeld omstreeks 1880, compositiemetaal, geslepen glas, pegels, titel: Amour +Amitie aug. Moreau, in goede staat 78cm.

Frans reiskistje
Startprijs 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G

Portret dekseldoos, schildpad
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuws schildpad dekseldoos(bewerkt) met miniatuur schilderij, damesportret in natuur(handgeschilderd), in goede staat 2,5xø7cm

2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR

Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.

Engelse houten lantaarn
Startprijs 850 EUR

Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G

Lamp met brons
Resultaat: 240 EUR

Antieke bronzen hanglamp met prismenglas omstreeks 1880, 4 lichts, Historisme 60x40cm Cond:G

Zuid-Duitse Engel met trompet
Resultaat: 220 EUR

Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G

Zuid-Duitse engel met viool
Startprijs 220 EUR

Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G

Grote globus op standaard
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø

Kistje met karaffen
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten likeurkist met 6 kristallen karaffen, waarvan 3 beschadigd , kist in goede staat 22x19x28cm Cond:R

Schoenpoets kistje
Resultaat: 185 EUR

Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G

Aziatische houder voor speren
Startprijs 300 EUR

Oosterse houtgestoken sperenhouder met 8 speren van hout en koper 20e eeuw in goede staat 97x100x20cm.

2-Delig tafelstuk, spiegels
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek 2 delig Historisme tafelstuk omstreeks 1880, tablet met handgrepen en spiegel, opengewerkte schaal, plated compositiemetaal, 23x64x28cm.

2 Houten goudkleurige engelen afkomstig van een koets
Startprijs 750 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen afkomstig van een koets. in goede staat 122-124cm

2 Sevres lampen met bronzen voet
Resultaat: 140 EUR

Twee Franse Sevres stijl tafellampen omstreeks 1880, naderhand geelectrificeerd(compositiemetaal) in goede staat 58cm.

Replica Egyptisch museumstuk
Resultaat: 135 EUR

Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.

Bronzen Neogotisch kistje
Startprijs 140 EUR

Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm

Bronzen Gothische lamp met beeld
Startprijs 200 EUR

Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jesus figuur, in goede staat 25cm

Antieke geldkist
Startprijs 200 EUR

Antieke geldkist, Kriegskass 18e eeuws of ouder, eikenhout met smeedijzeren beslag, vergrendeling met twee sleutels(1 sleutel mist) zijkant klep voor documenten. 63x48x37cm. Cond:R/G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse messing hanglamp(gaslamp) omstreeks 1880. Historisme met draken , geelectrificeerd 122xø 80cm. Cond:R/G

Design lamp
Startprijs 250 EUR

Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G

Miniatuur kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G

Franse Art Deco lamp
Resultaat: 120 EUR

Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat

Reis toiletkistje
Startprijs 475 EUR

Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G

Eiken modelcommode
Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.

Joodse kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.

Kerkkandelaar Neo Gotiek
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaren 13 lichts, staande op 3 leeuwen, 123cm. Cond:G

Grote kerkkandelaar
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G

Kistje met schilderij en speeldoos
Startprijs 400 EUR

Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd

Gothische bijbellegger
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G

2 Boekensteunen olifanten
Resultaat: 125 EUR

Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G

Hallamp in lantaarnvorm
Resultaat: 105 EUR

Grote oude bronzen hallamp met mat glas in barokstijl, 20e eeuw, 90x35cm. Cond:G

Schaal met goudfazant
Startprijs 100 EUR

Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.

3 Lampenvoeten met damesfiguur
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R

Industriële fluit, Holland Signaal
Startprijs 200 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Staande lamp met bloembak
Startprijs 350 EUR

Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...

4 Miniaturen
Resultaat: 170 EUR

Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G

Snijwerk met vogel
Startprijs 100 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G

Hanglamp met pegels
Startprijs 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Staande lamp met baby
Startprijs 300 EUR

Antieke mahoniehouten staande lamp omstreeks 1900 met grote houtgesneden putti in goede staat (putti 58cm) krimpnaden 180cm

Pot op bronzen voet
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R

Grote weegschaal
Startprijs 140 EUR

Zeer grote weegschaal van messing en mahoniehout N.V Julian H. Becker Delft, 94x100x45cm. Cond:G

Brillendoos
Startprijs 475 EUR

Antieke mahoniehouten opticiendoos met diverse brilglazen en verschillende sterktes, meetapparatuur, omstreeks 1920 7x35x53cm.

Groot filligrain schip
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuws verguld filigrain kruisvaarders galjoen, met geemailleerde kruizen in de zeilen, 33x30x8cm. Cond:G

Bronzen tuintafel
Resultaat: 220 EUR

Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G

Art Deco lamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke koperen Jugendstil Art Deco hanglamp, 4 lichts, in goede originele staat 39x43ø Cond:G

2 Jugendstil lijsten
Startprijs 80 EUR

Twee fijn gedecoreerde Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met pauwdecor, messing beslag en aquarellen uit de 18e eeuw, in goede staat 64x27cm.

2 Jugendstil lijsten
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900 met latoenkoperen beslag, eenmaal eikenhout met guirlandes en drie aquarellen, en eenmaal notenhout met twee aquarellen, 73x53cm. en 70x60cm. Cond:G

Schildersezel + pronkbeker
Startprijs 80 EUR

Antieke Historisme messing pronbeker en schildersezel, omstreeks 1880, 43cm. Cond:G

2 Jugendstil lijsten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met vergulde ornamenten en 5 Jugendstil postkaarten, en notenhout met tinnen beslag en 5 delige aquarellen, 28x57-55x35cm. Cond:G

Empire stijl tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

Empire stijl tafelstuk met porseleinen etagere omstreeks 1870 met kariatijden(compositiemetaal) in goede staat 34x20ø

Jugenstil stijl schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met messing monturen en keramiek, met zweepslag, florale beschildering 2e helft 20e eeuw, 30cm. Cond:G

Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Startprijs 40 EUR

Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G

2 Plated schalen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G

Art Deco kan op comfoor, C. Kartz
Startprijs 35 EUR

Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G

Tinnen schaal, Aziatica
Startprijs 100 EUR

Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.

Dienblaadje met omranding
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G

Messing schildersezel
Resultaat: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

Miniatuur snijwerk, aap op paard
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws Chinees miniatuur snijwerk, voorstellende een aap op paard 5,5cm. Cond:G

Chinese kom, met parelmoer en zilveren rand
Startprijs 270 EUR

Negentiende eeuwse Chinese noten houten kom 19e eeuw, met parelmoerinleg tekst, gesigneerd met zilveren omranding floraal en vogeldecor(stukje inleg mist) verder in goede staat 11,5x18,5ø Cond:G

Chinees trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees trekpotje met drakendecor en cloissone, natuursteen messing en plated, gemerkt, 20e eeuw 8,5x13x7,7ø Cond:G

Chinees metalen bord
Startprijs 480 EUR

Chinese gietijzeren schotel, 17e/18e eeuws met geschulpte omranding in goede staat 1,5x19,7ø Cond:G

Houten inro met houten vis
Startprijs 220 EUR

Oude Japanse houten Inro houder in krabvorm en karper, 2 delig 20e eeuw, met glazen ogen. In goede staat 7x3x8cm.

Houten inro leeuw
Startprijs 220 EUR

Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.

Koraal boeddha
Resultaat: 135 EUR

Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G

Koraal Boeddha
Resultaat: 145 EUR

Oude Chinese koralen gesneden Boeddha (bamboekoraal), 20e eeuw, in goede staat 7cm.

2 Cloisone vaasje met onderzet
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.

Chinese cloissone dame met bloem
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G

Chinese claissone dame met rood collier
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse Cloissone Geisha 2e helft 20e eeuw 22cm Cond:G

2 Messing wandbekers
Startprijs 140 EUR

Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G

2 Kandelaren, Sphinxen
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G

2 Stellen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.

2 Kaarskandelaren
Startprijs 90 EUR

Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G

2 Kandelaren van klokkenstel
Startprijs 125 EUR

Twee Franse antieke 6 lichts kaarskandelaren, rood marmer met messing en compositiemetaal, cond:G 70cm

2 Kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke kandelaren, klein brons 17e eeuw(kandelaar los van voet), en messing Neogotisch 19e eeu, 14-41cm Cond:R/G

2 Houten kandelaars met vergulde rand
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm

2 Stel kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G

Stel koperen kandelaars
Startprijs 40 EUR

Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

Kaarskandelaar
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse verzilverde bronzen kaarskandelaren in barockstijl met floraal decor, in goede staat 32cm.

3 Kandelaren
Startprijs 40 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

2 Kraagkandelaars
Startprijs 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

Franse bronzen 6-lichts kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G

Houten gewerenrek
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G

Antieke dolk
Startprijs 400 EUR

Antieke gegraveerde dolk met hoornen heft en beeninleg, omstreeks 1800(punt bot) Cond:G

Groot geweer, voorlader
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.

Indonesische kris
Startprijs 90 EUR

Oude Indonesische houtgestoken kris met leeuw, 20e eeu in goede staat 53cm.

Marine, officiers sabel
Resultaat: 220 EUR

Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G

Groot mes en kruithoorn
Startprijs 80 EUR

Grote Oosterse dolk met lederen schede, houtgestoken kruithoorn en 2 munten Ned. Indie erin verwerkt 1945 (deksel mist) 37-77cm. Cond:R/G

Kris
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris, 20e eeuw, hout onprofessioneel gelijmd 50cm. Cond:M