Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel ansichtkaarten
Resultaat: 280 EUR

Lot vooroorlogse postkaarten, hoofdzakelijk Nederlands, Jugendstil, leuke diversen om te verzamelen. 21-35cm. Cond:G

Zilveren dukaten, de 12 provinciën
Resultaat: 165 EUR

Complete collectie "De 12 Provinciën, nieuwe zilveren dukaten" in luxe verzamelcassette. Bevat alle 12 dukaten en certificaten. Zilvergehalte 873/000 en ca. 28,25gr. per stuk. Cond.: G

10 Chinese antieke munten
Resultaat: 150 EUR

Tien antieke Chinese bronzen muntstukken 6mmx3,2cm Cond;G

Negen antieke Chinese munten
Resultaat: 110 EUR

Negen antieke Chinese diverse muntstukken 4-4,6cm Cond:G

Muntenset, Rembrandt en zijn leerlingen
Resultaat: 100 EUR

Serie postzegels en zilveren penningen. Het betreft Rembrandt en zijn leerlingen. Deze zijn in zilveren penningen afgebeeld en verscheidene van hun schilderijen zijn afgebeeld op zilveren penningen en...

Boek met Duits noodgeld
Resultaat: 80 EUR

Duits antiquarische Notgeld verzamelalbum 1914-1924, uitgegeven door Lieban Haagschestraat 3 Den Haag, uitgegeven in Hollands, Frans, Engels en Duits, album vol duits zogeheten Notgeld, 32,5x22,1cm Co...

Doos diverse munten
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot interessant lot munten, ca. 13,5kg, Nederlandse en buitenlandse munten.

Gulden stamboom, zilver
Resultaat: 50 EUR

Complete collectie van 17 stuks zilveren penningen van de "Gulden Stamboom der Nederlanden". 800/000, ca. 9,5gr. per penning. Uitgiftenummer 256, compleet met boekje. Cond.: G

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse munten en papiergeld, o.a Theresienthaler 1780, oude munt, kopie Romeinse munt, provinciale penningen etc. in portemonaie 16,5x11cm Cond:R

Kavel vooroorlogse postkaarten
Resultaat: 25 EUR

Lot van 46 vooroorlogse postkaarten, voornamelijk Holland, o.a. Hengelo, Oldenzaal etc, Cond:R/G

Kavel diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...