Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wekker 3647
Wekker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zwarte etagere tafel 4224
Zwarte etagere tafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Perzische kleden 4522
2 Perzische kleden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Flacons met blauw glas 5588
2 Flacons met blauw glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Knijpkaraf 5589
Knijpkaraf

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Plateel karaf 6210
Plateel karaf

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Majolica bloempotten 6249
2 Majolica bloempotten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief 6398
Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge 406
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren ring 411
Zilveren ring

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
10 Zilveren bedels 412
10 Zilveren bedels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Twee asbakken 515
Twee asbakken

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilv. servetband + 5 borrellepels 795
Zilv. servetband + 5 borrellepels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Elly Dijkshoorn 1491
Elly Dijkshoorn

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Steendruk 1510
Steendruk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Gestoken paneel met figuren 2305
Gestoken paneel met figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2394
Petroleumlamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Bisquit figuren 6257
2 Bisquit figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Imari kommen 6319
3 Imari kommen

Resultaat:

15 EUR