Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tabakspot koloniaal zilver 16
Tabakspot koloniaal zilver

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst met emaille 45
Zilveren fotolijst met emaille

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel op onderschotel 92
Zilveren koektrommel op onderschotel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren inktset met figuren 13
Zilveren inktset met figuren

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren theeservies 119
3-Delig zilveren theeservies

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bijbel met zilver 274
Bijbel met zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot zilveren dienblad 44
Groot zilveren dienblad

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere, blauwe bak 1
Zilveren jardiniere, blauwe bak

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren ronde koektrommel op schotel 2
Zilveren ronde koektrommel op schotel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Zilveren sauskommen 318
2 Zilveren sauskommen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 1854 564
Zilveren tabaksdoos 1854

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere, blauwe binnenbak 70
Zilveren jardiniere, blauwe binnenbak

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret 316
Zilveren cabaret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5 Lichts zilveren kandelaar 540
5 Lichts zilveren kandelaar

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek 546
Lot zilveren bestek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren sigarendoos, 19e eeuw 94
Zilveren sigarendoos, 19e eeuw

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Plated bestek 802
Plated bestek

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Grote zilveren bierkruik 421
Grote zilveren bierkruik

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren Jugendstil schaal 41
Zilveren Jugendstil schaal

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
5 Persoons zilveren visbestek 289
5 Persoons zilveren visbestek

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren doos 194
Zilveren doos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Barnsteen ballon 216
Barnsteen ballon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Zilveren schaaltjes 472
3 Zilveren schaaltjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Krist. gembercoupe, zilv. voet 74
Krist. gembercoupe, zilv. voet

Resultaat:

140 EUR