Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten Grunder schrijftafel
Resultaat: 375 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit damesbureau met opstand, omstreeks 1880, in zeer goede staat 140x104x67cm.

Schilderij, Istvan Benyovszky
Resultaat: 370 EUR

Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Evert Moll, bloemstilleven
Resultaat: 360 EUR

Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Tafellamp met beeld
Resultaat: 360 EUR

Grote antieke tafellamp met beeld omstreeks 1880, compositiemetaal, geslepen glas, pegels, titel: Amour +Amitie aug. Moreau, in goede staat 78cm.

Barok tafel
Resultaat: 360 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse Barokstijl tafel, eikenhout met florale intarsia en beeninleg, lade getorste poten, onderling verbonden, in zeer goede staat, 74x102x88cm.

Meissen bonbonschaal
Resultaat: 360 EUR

Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.

Hummel 660, Fond goodbye
Resultaat: 360 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G

Zilveren jardiniere, blauwe bak
Resultaat: 350 EUR

Zilveren jardiniere met blauw glazen binnenbak, 835/000. Fraaie markiesvormige schaal met parelrand, hekwerk, guirlandes en bloemen. Geplaatst op 4 fraai uitgewerkte klauwpoten.MT: H.Hinne, Delft jl....

Gouden ring roosdiamant
Resultaat: 350 EUR

Gouden ring, 750/000, met grote roosdiamant. Ring met een diamant met een "old mine"cut. 0,75 crt. iets getint, P. ø 57. 3,8 gr.

Schilderij Henriette Marcus
Resultaat: 350 EUR

Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G

Kerkkandelaar Neo Gotiek
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaren 13 lichts, staande op 3 leeuwen, 123cm. Cond:G

Groot geweer, voorlader
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.

Linnenpers
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse 17e-18e eeuwse Renaissance pallisander linnenpers met noten, robbelijsten, twee lades, snijwerk met zeemonster en leeuwenkop, ballustervormige poten met onderlinge verbindingen. In...

Bronzen beer A.Buschelberger
Resultaat: 350 EUR

Duits gesigneerde bronzen figuur, jonge beer op stam met marmeren voet, A.Büschelberger, in goede staat 29x34x10cm.

Siervaas
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Jugendstil siervaas omstreeks 1900(chip) gestileerd decor 26xø14cm. Cond:R

Hummel 574, Rock-a-bye
Resultaat: 350 EUR

Hummel 574, 1994 Century collection, "Rock-A-Bye" met originele doos en certificaat H.: 19cm. Cond.: G

5 delig Chinees kaststelletje
Resultaat: 340 EUR

Vijf delig Chinese antieke Kang Xy gemekrt kaststel, 18e-19e eeuws, landschapsdecor, een vaas heel, rest beschadigd 21-22cm. Cond:M-G

Massief eiken 18e eeuwse kist
Resultaat: 330 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met houtgestoken front, zonder slot (oudere restauraties) 90x77x156cm Cond:G

3 Design flessen
Resultaat: 330 EUR

Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G

Opgezette bok
Resultaat: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

Tafel, 3-spant poot
Resultaat: 325 EUR

Tafel op 3-spant met achtkantig, 18e eeuws, blad ingelegd met pallisander, schildpad en parelmoer, beschadigd. In ongerestaureerde staat, 66x67x67cm. Cond:G

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 325 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl vitrineopzetkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. Staande op hoge klauwpoten, met lades in de knieen, 220x135x48cm.

Bord lange lijs
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G

Hummel 471, Harmony in four parts
Resultaat: 325 EUR

Hummel 471, 1989 Century collection, "Harmony in four parts" met originele doos en certificaat H.: 25,5cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 320 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R

Grote zeefdruk
Resultaat: 310 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G

Zilveren ronde koektrommel op schotel
Resultaat: 300 EUR

Zilveren koektrommel op zilveren schotel, 835/000. Ronde koektrommel versierd met parelrand geplaatst op een bijbehorende onderschotel versierd met parelrand. ø 12x8 cm en ø18x2 cm. Importeursteken: D...

Bloedkoraal ketting
Resultaat: 300 EUR

Collier van dikke bloedkoralen, tonvormig, 5x7-9x7 mm, Lengte 74 cm ca. 86 gr.

Gouden ring, briljanten
Resultaat: 300 EUR

Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede ring met aan de bovenzijde 2 halve manen versierd met 40 kleine briljanten. In de band naast de halve manen zitten 3 railzettingen bezet met 36 baquet...

2 Zilveren sauskommen
Resultaat: 300 EUR

Twee zilveren sauskommen met vaste onderschotel. Sauskommen met een Empire stijl rand, met fraaie krul oren met florale versiering. MT.: F. De Leeuw. Voorzien van een keur voor vreemde werken. 26x28x1...

Koraalketting
Resultaat: 300 EUR

Bloedkoralen collier van tonvormige kralen verlopend in grootte. 5-14 mm. Lengte 67 cm ca. 60 gr.

Groot schilderij, Madonna
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G

Schilderij, stilleven Sebastiaan Theodorus Voorn Boers.
Resultaat: 300 EUR

Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G

Pop, S.F.B.J. Nr. 301
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse S.F.B.J. nr 301 porseleinen pop met gelede armen, slaapogen, oorlelgaatjes, oude kleertjes(geen pruik)en strohoed, 60cm. Cond;G

Poppenhuis, koper/tin winkel
Resultaat: 300 EUR

Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm

Grote porseleinen pop H.S. 98
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Duitse porseleinen pop nr 98/14, toegeschreven aan Hertel Schwab, met open neusgaten en beweegbare tong, baby lichaam, onderbeen heeft vlek. In goede staat 63cm. Cond:G

Bankje Rococo
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten bewerkt bankje met mooie blauwe stoffering, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat, 90x120x70cm.

Schrijfbureau 1880
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat

Notenhouten ridderfauteuil
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.

Eiken barok kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G

Bronzen verguld Heilig Hart beeld
Resultaat: 300 EUR

Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm

Beeld als spaarpot
Resultaat: 300 EUR

Antieke verzilverde bronzen spaarpot, pourles pouvres(voor de armen) omstreeks 1900 met marmeren sokkel 22cm.

Kang Xi bord
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy diep bord met coulissendecor, met krijgers en landschappen, geschulpte rand, gemerkt, chips rand, Cond:R/G 6,3x24,5ø

Hummel 635, Wellcome spring
Resultaat: 300 EUR

Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G

Kavel ansichtkaarten
Resultaat: 280 EUR

Lot vooroorlogse postkaarten, hoofdzakelijk Nederlands, Jugendstil, leuke diversen om te verzamelen. 21-35cm. Cond:G

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø

Gouden ring met briljant
Resultaat: 275 EUR

Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Rozetring met een brede band, met lijn en met in het midden een royale rozet bezet met 7 briljanten, totaal 0,70 crt W/VSI-SI. ø 55 ca 4,8 gr. Nieuw

Schilderij, Wetering de Rooy
Resultaat: 275 EUR

Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G

Druk, Jongkind
Resultaat: 275 EUR

Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 275 EUR

Han Bruinenberg 1950-2015 geschilderde copy van een schilderij van Rembrandt van Rhijn (imposant schilderij) olieverf op linnen 130x160cm Cond:G

Viool
Resultaat: 275 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken, in vioolkist 77,5cm Cond:G

Antieke Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.

3 Delen glas
Resultaat: 275 EUR

Drie delen vooroorlogs glaswerk, bruinglazen bolvaas, blauwglazen schaal, Jugendstil glazen vaas Lanooy 6-19cm. Cond:G

2 Fam Rose borden
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van Geisha in tuin, beide haarlijn en chip 28ø Cond:R

Stel als olielampen
Resultaat: 270 EUR

Antieke tafelolielampen met vrouwenfiguren, compositiemetaal met glazen beschilderde reservoirs(lamp iets scheef) omstreeks 1890 61cm Cond:R/G

Hummel 487, Let's tell the world
Resultaat: 270 EUR

Hummel 487, 1990 Century collection, "Let's Tell The World" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G

Grote Wanli schotel
Resultaat: 270 EUR

Zeer grote diepe 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissendecor, floraal en geschulpte rand, 2 oude haarlijnen, 6,5-32cm Cond:R/G

Collier van roze koraal met gouden slot
Resultaat: 260 EUR

Collier met roze koraal aan een GG 585/000 antieke sluiting. 3-Rij roze koraalkralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een antieke 19e eeuwse sluiting, 18 mm, met gravurebewerking voorzien van sierlijke einds...

Gouden hanger/medaillon, aandenken koning
Resultaat: 260 EUR

Unieke hanger goud 585/000, medaillon met anker. "Aandenken der Nationale feest van Willem III, 14 mei 1874." Erkentenis aan den Hr F.C.Schol, door J.h Volant, E. Lombar, L.Gennotte en J.Matheys. Ovaa...

Schilderij, Italiaanse school
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G

Ivoren Madonna 18e/19e eeuws.
Resultaat: 260 EUR

18e-19e eeuwse ivoren madonna in goede staat. 15cm.

Käthe Kruse pop
Resultaat: 260 EUR

Vooroorlogse Duitse Käthe Kruse pop, nr 1 1195, met echt haar, en stoffen lichaam,1 naad, 50cm Cond:G

Eiken orgelgebogen commode
Resultaat: 260 EUR

Hollands 18e eeuws eikenhouten Barok commode, oudere restauraties 75x86x50cm. Cond:G

Gouden ring met smaragd briljant
Resultaat: 250 EUR

Fraaie gouden ring, 750/000, met smaragd en briljant. Strakke ring met een railzetting met daarin 5 princes geslepen smaragden en 4 briljant geslepen diamanten, ca 0,40 crt. Breedte 4 mm. ø 53 ca 3,7...

Schilderij, G.F. van Schagen
Resultaat: 250 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G

Schilderij, Otto Scheuerer
Resultaat: 250 EUR

Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G

Schilderij, gezicht op oud Almelo
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G

Zhuang Hong Yi
Resultaat: 250 EUR

Zhuang Hong Yi '99 Shi Chuan China 1962, moderne compositie op rijstpapier achter PVC inlijsting, mixed media op rijstpapier, 178x97cm. Cond:G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse messing hanglamp(gaslamp) omstreeks 1880. Historisme met draken , geelectrificeerd 122xø 80cm. Cond:R/G

Kavel Dinky-Toys
Resultaat: 250 EUR

Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...

Pop Schoenau & Hoftmeister 914
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse porseleinen Schoenau en Hoffmeister porseleinen pop nr 914/10, gelede lichaam, hand gerestaureerd, mohair pruik, kleertjes en slaapogen 77cm Cond:G

Groen onyx marmeren klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans beelden klokkenstel met groen onyx omstreeks 1890, figuren nieuw gelakt, enkele beschadigingen 50-58cm. Cond:R

Art Deco kalenderklok
Resultaat: 250 EUR

Franse Art Deco Zenith kalenderklok, wortelnoten omstreeks 1940 met maand-datum en dagaanduiding. In goede staat 30x39x12cm Cond:G

Tafeltje met draak
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken tafeltje met gesneden draak en driespant poot, fineer geschulpt blad laat los, 94cm. Cond:G

Kersen meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke Biedermeier kersenhouten 2-deurs meidenkast omstreeks 1850. In goede staat 151x110x51cm

Salontafel Frankrijk, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Achttiende eeuwse notenhouten salontafel met twee lades(prachtig blad en patina) in goede staat 150x51x61cm

Engelse Davenport
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten Davenport schrijfbureau met laden aan de zijkant, 20e eeuw 87x55x53cm. Cond:G

Engels schrijfbureau
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse eikenhouten schrijfbureau met groen-goud schrijfleer, omstreeks 1900, 8 lades, koperen beslag, 76x86x155cm Cond:G

Salontafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke salontafel met 4 lades 19e eeuw, donker gebeitst oude wormbeval 40x145x65cm Cond:R

Beeldje, Alte Fritz
Resultaat: 250 EUR

Antieke 18e/19e eeuwse lood gegoten buste van der Alte Fritz, in goede staat 13cm.

Grote Sevres dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...

4 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschappen, berggeiten en vogel decor, randglazuurschade, haarlijn, gelijmd 28,5øcm. Cond:R

Kraagvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kraagvaas, met paradijsvogel en bloesemtak, decor rondom, lichte glazuurschades bij voet, verder in goede staat 61x25øcm

2 Fam Rose perzikvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen perzikvazen 1e helft 20 eeuw(gemerkt) in goede staat 32x15øcm

Yixing theepot
Resultaat: 250 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm

3 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse polychrome beschilderde Delftse schotels, bloemvaas letters P.W, stadhouder Willem V PW DS, stadhouder Willem V met spreuk(gelijmd) 22-27cm. Cond:R/G

Lamp met brons
Resultaat: 240 EUR

Antieke bronzen hanglamp met prismenglas omstreeks 1880, 4 lichts, Historisme 60x40cm Cond:G

Gietijzeren haardplaat
Resultaat: 240 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.

Chineser Reisen, 3 pamfletten
Resultaat: 240 EUR

Drie antiquarische pamfletten Duitsland, Chineser Reisen Lepzig 1725, originele kaften(beschadigingen) 20x16,5cm. Cond:R

Afrikaans beeld, Dogon
Resultaat: 240 EUR

Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Burkino Faso ca. 1940, voorstellend een mannelijk voorouderfiguur met ijzeren (gemerkte) nekring. 56x9x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Bronzen buste, hert
Resultaat: 240 EUR

Grote Bronzen kop van edelhert, op zwart marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 70x42x28cm.

2 Pijpvazen, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Twee zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor in coulissen, beide bovenaan beschadigd, 24-12ø Cond:R

Hummel 751, Love's bounty
Resultaat: 240 EUR

Hummel 751, 1996 Century collection, "Love's Bounty" met originele doos en certificaat H.: 16,5cm. Cond.: G