Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, herten
Resultaat: 750 EUR

Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm

Bronzen beeldje met ivoor, man
Resultaat: 550 EUR

Antieke bronzen figuur door S Kinsburger, Silvain, 1855-1935, getiteld: Joueur de tennis, met ivoren handen en gezicht, mooi gepatineerd, in goede staat 20cm.

Art Deco beeld, dame met honden
Resultaat: 450 EUR

Groot Art Deco beeld dame met twee windhonden, diverse bronskleurige patina's, zware natuurstenenen sokkel, ivoor immitatie handen en gezicht 50x75x17cm. Cond:G

Bronzen beeldje met ivoor
Resultaat: 400 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Bronzen beer A.Buschelberger
Resultaat: 350 EUR

Duits gesigneerde bronzen figuur, jonge beer op stam met marmeren voet, A.Büschelberger, in goede staat 29x34x10cm.

Bronzen verguld Heilig Hart beeld
Resultaat: 300 EUR

Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm

Beeld als spaarpot
Resultaat: 300 EUR

Antieke verzilverde bronzen spaarpot, pourles pouvres(voor de armen) omstreeks 1900 met marmeren sokkel 22cm.

Beeldje, Alte Fritz
Resultaat: 250 EUR

Antieke 18e/19e eeuwse lood gegoten buste van der Alte Fritz, in goede staat 13cm.

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Bronzen buste, hert
Resultaat: 240 EUR

Grote Bronzen kop van edelhert, op zwart marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 70x42x28cm.

Bronzen man te paard, modern
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G

Bronzen beeld
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.

Bronzen krachtpatser
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.

Bronzen statige vogel
Resultaat: 160 EUR

Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.

Samac beeld, vrouw
Resultaat: 160 EUR

Groot antiek Frans compositiemetalen beeld omstreeks 1900 vrouw met hooivork twee kleurig patina gesigneerd Moreau in goede staat 67cm

Bronzen beeld, Jean D'Arc
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G

Bronzen beeld, wijsheer
Resultaat: 140 EUR

Chinese bronzen hoogwaardigheidsbekleder 19e/20e eeuw 32cm. in goede staat

Bronzen valk
Resultaat: 140 EUR

Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.

Terracotta pierrot, gesigneerd
Resultaat: 135 EUR

Antieke terracotta Pierrot omstreeks 1900 gesigneerd G Varenbergh 1873-1927 nr 1543, 54cm, Cond;G

Terracotta dame met rok, gesigneerd
Resultaat: 135 EUR

Antieke terracotta figuur, dame met rok omstreeks 1900, gesigneerd Nelson nr 1104(chip voet en rok) 54cm Cond:R/G

Groot beeld, marmeren voet
Resultaat: 130 EUR

Groot Frans Art Deco beeld van natuursteen (breuk gemaakt) composotiemetalen figuren, knielende vrouw met twee kemphanen (handbeschilderd) omstreeks 1930 47x70x17cm. Cond:R/G

Bronzen beeld, jongedame
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen figuur op octogonale marmeren voet(voet licht beschadigd) door Raoul Francois Larche 1860-1912 Frankrijk, mooie patina, verder in goede staat 37cm

4 Antieke figuren, sport
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke figuren sport,20e eeuw met marmeren sokkel, voetballer, keeper man met discus en bowling 17-32cm. Cond:G

Bronzen beeld, boedha
Resultaat: 100 EUR

Oude bronsgegoten Boedha, 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond:G

Bronzen beeld, boedha
Resultaat: 100 EUR

Chinese bronzen Boedha met tekst achterin, 19e/20e eeuw, met restvergulding, in goede staat 36cm. Cond:G

Art Deco beeld met gemsen
Resultaat: 100 EUR

Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemzen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm

Bronzen walking man
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 90 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

Antieke heilige
Resultaat: 85 EUR

Antieke houtgesneden heilige figuur met originele polychromie omstreeks 1800(voetrand iets beschadigd) 29cm. Cond:R/G

Bronzen beeldje, paard met veulen
Resultaat: 85 EUR

Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G

Bronzen haan op houten sokkel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.

Beeld, buste
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke bronzen buste door A Lusardi, titel, Mignon Fa Cuore, omstreeks 1900 in goede staat 38cm.

Bronzen been
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G

Beeld, jachtluipaard
Resultaat: 75 EUR

Bronzen jachtluipaard op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 20x31x7cm. Cond:G

2 Terracotta figuren
Resultaat: 75 EUR

Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm

Balinees beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot houtgestoken Balinees beeld van een danseres, 20e eeuw, 75cm. Cond:G

Bronzen beeld, putti
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

Erotisch bronsje
Resultaat: 65 EUR

Erotisch bronzen figuur, 20e eeuw, in goede staat 10cm. Cond:G

Bronzen discuswerper
Resultaat: 60 EUR

Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G

Antieke Romein
Resultaat: 60 EUR

Antieke compositie metalen Romeinse figuur, omstreeks 1900 in goede staat(losse speer) 39cm. Cond:G

Marmeren figuur naakt
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G

2 Russische beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G

Sculptuur van een hond
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin

Bronzen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Beeldje, golfer
Resultaat: 35 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

2 Bronzen beeldjes (1x boeskool)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm

Antiek beeld, baby
Resultaat: 30 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G

Bronzen figuur
Resultaat: 25 EUR

Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G