Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire pendule, staande man
Resultaat: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Zeer grote pendule
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...

Engels staande klok
Resultaat: 1.750 EUR

Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.

Klok met strijdwagen
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer grote oude strijdwagen pendule met verguld brons, en donker gepatineerd brons en natuursteen. Gepolijst, 8 daags antiek Frans uurwerk met halfuurslag 55x53x18cm. Cond:G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.450 EUR

Vroege vuurvergulde Franse Empire Louis Seize pendule, omstreeks 1800, Palmert a Anvers. Wijzerplaat en sleutelgaten licht beschadigd. Voorstelling van een edele man met hoed en vuurvergulde plaquette...

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860
Resultaat: 950 EUR

Negentiende eeuwse bronzen vergulde pendule met figuren, Historisme, omstreeks 1860, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches. 8 Daags uurwerk met touwtjesslinger en voorzien van mooie vergulding, ...

Staande Duitse klok, open
Resultaat: 500 EUR

Duitse staande vrijslinger met Lenzkirch AUG 8 daags uurwerk. (kast eigenbouw) Historismus, eikenhout met zuilen, leeuwenkoppen en snijwerk, losse kroon 230cm. Cond:G

Reiswekker
Resultaat: 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Zeer grote reiswekker
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongveer, geslepen glas, messing. In goede staat 26x13x11cm.

Lantaarnklok
Resultaat: 425 EUR

Achttiende eeuwse lantaarnklok met korte slinger achter(vermoedelijk Frans) koperen wijzerplaat en tollen, rest ijzer uurwerk met spillegang(uurslag), twee gewichten en twee contragewichten. In goede ...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 400 EUR

Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met verzilverde figurenvoorstelling van een Schotse man met kilt en pistool en dame, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat, 40...

Koperen molenklok
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke koperen zakhorlogehouder. Huis met zakhorloge, windmolen en hekwerk (defect) mist waarschijnlijk lantaarn, verder in goede staat 36x36x17cm.

Antieke Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.

Groen onyx marmeren klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans beelden klokkenstel met groen onyx omstreeks 1890, figuren nieuw gelakt, enkele beschadigingen 50-58cm. Cond:R

Art Deco kalenderklok
Resultaat: 250 EUR

Franse Art Deco Zenith kalenderklok, wortelnoten omstreeks 1940 met maand-datum en dagaanduiding. In goede staat 30x39x12cm Cond:G

Mini comtoise, groot uurwerk
Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G

Wandregulateur
Resultaat: 220 EUR

Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.

Ingelegde kolompendule
Resultaat: 220 EUR

Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.

Staande Engelse klok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G

Franse pendule
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...

Frans klokkenstel
Resultaat: 170 EUR

Drie delig Frans Onyx klokkenstel omstreeks 1870, met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, messing druppel mist aan ketting 28x40cm. Verder in goede staat

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, geaderd marmer met compositiemetaal, glazen inzetstukken bij vazen, Amour champetre par Guillot. 8 Daags uurwerk met veerophanging en halfuurslag(wi...

Staande klok
Resultaat: 150 EUR

Staande klok met 31 daags uurwerk, messing slinger en gewichten. Functies niet getest 2e helft 20e eeuw 190cm Cond:R/G

Staande Warmink klok
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten Warmink staande klok, met maanstand, staande op losse voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 194cm Cond:G

Comtoise klok
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G

Engels 8-daags uurwerk
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.

Klok
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen tafelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G

Antieke regulateur
Resultaat: 115 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Grunderzeit regulateur omstreeks 1880 in goede staat 115cm Cond:G

Franse comtoise
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise wandklok, met harpslinger en ophangbok, Feuille met twee romantische figuren 41x28x15cm. Cond;G

Schwarzwald klokje
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuws Duits klein Schwarzwald klokje met wekker, in goede originele staat 18x12x10cm.

Vaaspendule
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G

Onyx pendule
Resultaat: 110 EUR

Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870. Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R

Klok en barometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke Bureau klok-barometer omstreeks 1870, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, stil uurwerk, thermometer en barometer met Nederlandse tekst(craquele wijzerplaat klok) en maritieme voorstell...

Franse messing pendule
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse messing pendule omstreeks 1880 met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. (slinger aanwezig) In goede staat 50,5cm. Cond:G

Noten vrijslinger
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans vrijslinger omstreeks 1890, kleine fineerschade bij kroon verder in goede staat., 97x44x17cm.

Comtoise, bloemslinger
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met bloemslinger Darmais a Coleau, in goede staat 45x34x17cm Cond:G

Mysterieus vrouwen klokje
Resultaat: 100 EUR

Mysterieuze tafelklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junghans met bronzen vrouwenfiguur in Jugendstil stijl. In goede staat 33cm

Franse comtoise
Resultaat: 100 EUR

Franse comtoise 18-19e eeuws, met religieuze voorstelling en spillegang, mooie emaille wijzerplaat, vouwslinger(groot model) 46x27x16cm. Cond:G

Haantjes comtoise
Resultaat: 100 EUR

Oude haantjescomtoise 2e helft 20e eeuw, mechanisch, emaille wijzerplaat, In goede staat 50x21x16cm

Klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal), 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm, scheur in beeld, verder in goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise met religieuze voorstellingen, met spillegang, licht beschadigde wijzerplaat en vouwslinger, verder in goede staat, 40x25x16cm. Cond:G

Comtoise spillegang
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse comtoise omstreeks 1800 met spillegang,wekker en vouwslinger. Craquelé wijzerplaat, verder in goede staat 48x16x26cm. Cond:G

Wandklok, ossenoog
Resultaat: 80 EUR

Negeniende eeuwse Franse wandklok met parelmoer inleg, zogenaamd Ossenoog. Omstreeks 1870. In goede staat 13x60x47cm Cond:G

2 Warmink tafelpendules
Resultaat: 80 EUR

Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw, één eikenhouten Wuba, eenmaal Hermle met drie gongstaven, noten gekleurd. Beiden in zeer goede staat 29-33cm

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Grote notenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en datum aanduiding, slagwerk op 5 gongstaven, in goede staat met 3 gewichten.133cm Cond:G

4 Miniatuur staande klokjes
Resultaat: 80 EUR

Vier Duitse miniatuur staande klokken 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In Barokstijl en goede staat 22-33cm

Klokkenmannetje
Resultaat: 80 EUR

Duitse Schwarzwaldstijl metalen klokkenmannetje(klokken verkoper) met klok op de rug, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm Cond:G