afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

1387 Resultaten

1001

Ton Schulten

Startprijs 4.500 EUR
Resultaat: 4.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G


4000

Hollands kabinet

Startprijs 2.500 EUR
Resultaat: 2.750 EUR

Prachtig Hollands18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet, met antiek bronzen beslag, recentelijk gerestaureerd en in goede staat 235x160x63cm.


1020

Ton Schulten

Startprijs 2.500 EUR
Resultaat: 2.500 EUR

Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G


6038

Fam Rose bord, 18e eeuw

Startprijs 750 EUR
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie Roze bord, met figuren en gouddecor, diverse kleuren, fijn gedecoreerd, minimale randschade, 2,5x23,3øcm. Cond:G


3588

Empire pendule, staande man

Startprijs 2.000 EUR
Resultaat: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G


3509

Zeer grote pendule

Startprijs 250 EUR
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...


3566

Engels staande klok

Startprijs 330 EUR
Resultaat: 1.750 EUR

Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.


79

Bloedkoralen collier

Startprijs 750 EUR
Resultaat: 1.700 EUR

Collier van mooie dikke bloedkoralen met een mooie rode kleur. ca. ø 10 mm. 33 kralen geregen aan draaislotje met een zilveren bolletje. ca 71 gr.


1014

Schilderij, C. J. de Vogel

Startprijs 1.400 EUR
Resultaat: 1.700 EUR

Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.


3513

Klok met strijdwagen

Startprijs 1.700 EUR
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer grote oude strijdwagen pendule met verguld brons, en donker gepatineerd brons en natuursteen. Gepolijst, 8 daags antiek Frans uurwerk met halfuurslag 55x53x18cm. Cond:G


6191

Chinese blauw/witte theepot met draken

Startprijs 450 EUR
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm


3520

Vuurvergulde pendule

Startprijs 1.200 EUR
Resultaat: 1.450 EUR

Vroege vuurvergulde Franse Empire Louis Seize pendule, omstreeks 1800, Palmert a Anvers. Wijzerplaat en sleutelgaten licht beschadigd. Voorstelling van een edele man met hoed en vuurvergulde plaquette...


60

Gouden collier met turkoois

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder collier, GG 750/000, met bollen. Grof gouden collier met ovale jasseronschakels voorzien van 2 bollen, ø 2.5mm en ø 2 mm, fraai bewerkt met fijn filigrain en turkoois. De kleinste bol is te ...


1061

Schilderij, bijbelse voorstelling

Startprijs 300 EUR
Resultaat: 1.400 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G


1003

Schilderij, H.W. Mesdag

Startprijs 1.500 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Hendrik Willem Mesdag, Groningen 1831-1915 Den Haag, bomschuiten in de verte met wolkenlucht (Haagse School) gemengde techniek op papier 34x18cm Cond;G


4003

Wortelnoten kabinet

Startprijs 1.200 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1760, met medaillons en Guirlandes, origineel verguld, klauwpoten halve zuilen en capitellen en drempeldeuren. In goede staat 235x180...


1058

Karl Wagner, stadsgezicht

Startprijs 1.250 EUR
Resultaat: 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm


16

Tabakspot koloniaal zilver

Startprijs 1.100 EUR
Resultaat: 1.200 EUR

Bijzondere tabakspot, koloniaal zilver,925/000, op 3 pootjes. Ronde tabakspot met peervormig deksel voorzien van bewerkte randen met o.a. parelversiering. Geplaatst op 3 fraai gegraveerde pootjes met ...


45

Zilveren fotolijst met emaille

Startprijs 1.100 EUR
Resultaat: 1.200 EUR

Sierlijke zilveren fotolijst met emaille, Russisch. Fotolijst met uitlopende hoeken, ingelegd met diverse stenen en diverse kleuren emaille, bevestigd op een blauw fluwelen standaard. 18x22,5 cm. foto...


6

Gouden horloge Chopard

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat: 1.000 EUR

Bijzonder fraai gouden Chopard horloge, 750/000, met briljanten. Rond kast, ø 19 mm, met strakke Milanese band. Het horloge is voorzien van een lunette bezet met 28 briljanten, totaal ca 0,55 crt. ca....


61

Gouden ring met briljant

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat: 1.000 EUR

Bijzonder moois briljantring, 750/000, solitair briljant met princessen. Massieve ring met een rood- en een geelgouden buitenrand, voorzien van een witgouden binnenband, bezet met 6 princes geslepen d...


78

5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot

Startprijs 860 EUR
Resultaat: 1.000 EUR

Bijzonder fraai collier van bloedkoralen met gouden antieke sluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoraal, tonvormig 5-6 mm, bevestigd aan een mooie antieke ronde streeksluiting met cantille en b...


129

Witgouden oorhanger met saffier en briljant

Startprijs 760 EUR
Resultaat: 1.000 EUR

Elegante oorhangers, WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Oorstekers met een ovale rozet met in het midden een blauw saffier, totaal 1,29 crt, en een rand met diamanten, totaal 0,19 crt. Lengte 1...


1007

Schilderij, L. Mayer

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat: 1.000 EUR

Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.


1078

Ernst Baumer

Startprijs 1.000 EUR
Resultaat: 1.000 EUR

Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G


3512

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860

Startprijs 900 EUR
Resultaat: 950 EUR

Negentiende eeuwse bronzen vergulde pendule met figuren, Historisme, omstreeks 1860, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches. 8 Daags uurwerk met touwtjesslinger en voorzien van mooie vergulding, ...


1016

Klaas Bernink 1978

Startprijs 600 EUR
Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G


2004

Raak 185 designlamp

Startprijs 300 EUR
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G


6112

4 Japanse borden ca. 1900

Startprijs 60 EUR
Resultaat: 875 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G


2014

Grote globus op standaard

Startprijs 850 EUR
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø


2320

Arabische brief, Sultan

Startprijs 60 EUR
Resultaat: 800 EUR

Oude Perzische brief met oiginele enveloppe, geschreven door, of aan een Sultan, ingelijst in goede staat 44x30cm


35

Witgouden ring met baquette en briljant

Startprijs 750 EUR
Resultaat: 750 EUR

Witgouden ring, 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pavé gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium...


92

Zilveren koektrommel op onderschotel

Startprijs 750 EUR
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder fraai zilveren koektrommel met onderschotel, 835/000. Ronde koektrommel met scharnier, glad model versierd met een parelrand met ronde bijbehorende onderschotel, tevens versierd met parelran...


1002

Schilderij, A. Le Comte

Startprijs 700 EUR
Resultaat: 750 EUR

Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G


1028

Jacob Maris, molensteen

Startprijs 700 EUR
Resultaat: 750 EUR

Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G


2000

Zeldzame grote lamp met beeld

Startprijs 750 EUR
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling vrouw met hoorn des overvloeds vol met geld, geld in haar hand, messing lampenkap met prismenglas, in goede staat 122xø54cm.


4198

Eikenhouten kabinet

Startprijs 650 EUR
Resultaat: 750 EUR

Hollands eikenhouten kabinet, Barok, Louis Quinze, ca 1780 met verguld messing beslag en mooie patina. 248x185x64 cm. In goede staat.


5018

Bronzen beeld, herten

Startprijs 750 EUR
Resultaat: 750 EUR

Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm


3004

Poppenhuis, zilverkamer Sara Rothé

Startprijs 750 EUR
Resultaat: 725 EUR

Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...


13

Zilveren inktset met figuren

Startprijs 650 EUR
Resultaat: 700 EUR

Unieke zilver-verguld inktset/bureauset, 925/000, met marmeren blad. Rechthoekige set met pen- en brievenhouders op een marmerenblad met een brede bewerkte zilver-vergulde rand. Op de hoeken versierd ...


4001

Duitse kast, Ulm

Startprijs 400 EUR
Resultaat: 700 EUR

Duitse Neo-Renaissance Historisme Ulmer stijl kast omstreeks 1880, notenhout met essenhout, met floraal intarsia, volle zuilen met korintische capitellen, snekken en twee lades. In goede niet gerestau...


4084

Duits halve maan tafeltje, 18e eeuw

Startprijs 550 EUR
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse mahoniehouten halve maankast, met 3 lades en 2 deuren, omstreeks 1780, Louis Seize, originele sloten en benen beslag, in goede staat 86x81x46cm.


6096

Fam Verte Mei ping vaas

Startprijs 700 EUR
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G


6287

Grote blauwe Wanli schotel

Startprijs 700 EUR
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen diepe schaal Wanli, 17e eeuws met vogels bij bamboedecor, en floraal decor 7,5x29,7ø Cond:G


1036

5x Günther Tuzina

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 675 EUR

Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G


1091

Schilderij, dorpsgezicht

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 675 EUR

Onduidelijk gesigneerd P.G Vertin? Hollands stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 17x14cm Cond:R/G


1022

Schilderij, van Dulmen Krumpelman

Startprijs 500 EUR
Resultaat: 650 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G


1023

Schilderij, 19e eeuw

Startprijs 600 EUR
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G