Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Siervaas 5569
Siervaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3 Design flessen 5516
3 Design flessen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
3 Delen glas 5518
3 Delen glas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Glazen eenhoorn 5545
Glazen eenhoorn

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Glazen waarzeggersbol 5523
Glazen waarzeggersbol

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Stel kristallen gembercoupes 5555
Stel kristallen gembercoupes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
12 Delen Boheems kristal 5500
12 Delen Boheems kristal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4 Slingerglazen 5534
4 Slingerglazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
9 Boheems kristallen glazen en vaas 5548
9 Boheems kristallen glazen en vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Tafellampen 5504
2 Tafellampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kunstwerk glas 5509
Kunstwerk glas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vergulde glazen bonbonniere 5501
Vergulde glazen bonbonniere

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
8 Parfumflacons 5566
8 Parfumflacons

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Waaierkristallen karaffen 5510
2 Waaierkristallen karaffen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10 glazen parfum flacons 5570
10 glazen parfum flacons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling 5515
3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kristallen bruidskaraf 5556
Kristallen bruidskaraf

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kavel met 22 glazen 5572
Kavel met 22 glazen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jugendstil glazen vaasje 5505
Jugendstil glazen vaasje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gekleurde platvis 5522
Gekleurde platvis

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gekleurde vis, staand op vinnen 5533
Gekleurde vis, staand op vinnen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
10 glazen parfum flacons 5571
10 glazen parfum flacons

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
7 Glazen parfumflacons 5546
7 Glazen parfumflacons

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
13 Kristallen roemers 5549
13 Kristallen roemers

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Delen Boheems kristal 5564
2 Delen Boheems kristal

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Boerenjongens set 5502
Boerenjongens set

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Groen glazen parfumflacons 5553
2 Groen glazen parfumflacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drankflacon met geslepen stop 5557
Drankflacon met geslepen stop

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Delen antiek glaswerk 5563
5 Delen antiek glaswerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10 glazen parfum flacons 5578
10 glazen parfum flacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10 glazen parfum flacons 5554
10 glazen parfum flacons

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Divers glas en overlay glas 5531
Divers glas en overlay glas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4 Karaffen 5532
4 Karaffen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Drinkbeker, 18e eeuw 5551
Drinkbeker, 18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kavel met 26 glazen 5576
Kavel met 26 glazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Mandelgeslepen kristallen kaasstolp 5526
Mandelgeslepen kristallen kaasstolp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5562
Glazen vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel met 25 glazen 5574
Kavel met 25 glazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel met 12 delen glaswerk 5575
Kavel met 12 delen glaswerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Antieke glazen karaffen 5552
2 Antieke glazen karaffen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam 5579
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Swarovski uiltje 5521
Swarovski uiltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers kristal 5550
Divers kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Achterglasschilderij, bloem 5582
Achterglasschilderij, bloem

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen glaswerk, o.a. Copier 5584
3 Delen glaswerk, o.a. Copier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Flacons met blauw glas 5588
2 Flacons met blauw glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Knijpkaraf 5589
Knijpkaraf

Resultaat:

20 EUR