Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld, herten 5018
Bronzen beeld, herten

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje met ivoor, man 5004
Bronzen beeldje met ivoor, man

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, dame met honden 5015
Art Deco beeld, dame met honden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje met ivoor 5022
Bronzen beeldje met ivoor

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen beer A.Buschelberger 5000
Bronzen beer A.Buschelberger

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen verguld Heilig Hart beeld 5031
Bronzen verguld Heilig Hart beeld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beeld als spaarpot 5100
Beeld als spaarpot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beeldje, Alte Fritz 5043
Beeldje, Alte Fritz

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, paard 5047
Bronzen beeld, paard

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Bronzen buste, hert 5066
Bronzen buste, hert

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Bronzen man te paard, modern 5045
Bronzen man te paard, modern

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5057
Bronzen beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen krachtpatser 5063
Bronzen krachtpatser

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen statige vogel 5052
Bronzen statige vogel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Samac beeld, vrouw 5086
Samac beeld, vrouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Jean D'Arc 5084
Bronzen beeld, Jean D'Arc

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, wijsheer 5035
Bronzen beeld, wijsheer

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen valk 5048
Bronzen valk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Terracotta pierrot, gesigneerd 5024
Terracotta pierrot, gesigneerd

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Terracotta dame met rok, gesigneerd 5025
Terracotta dame met rok, gesigneerd

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Groot beeld, marmeren voet 5021
Groot beeld, marmeren voet

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, jongedame 5103
Bronzen beeld, jongedame

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4 Antieke figuren, sport 5034
4 Antieke figuren, sport

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, boedha 5037
Bronzen beeld, boedha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, boedha 5072
Bronzen beeld, boedha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco beeld met gemsen 5087
Art Deco beeld met gemsen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen walking man 5110
Bronzen walking man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5089
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke heilige 5076
Antieke heilige

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje, paard met veulen 5081
Bronzen beeldje, paard met veulen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bronzen haan op houten sokkel 5046
Bronzen haan op houten sokkel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beeld, buste 5085
Beeld, buste

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen been 5111
Bronzen been

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beeld, jachtluipaard 5073
Beeld, jachtluipaard

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Terracotta figuren 5094
2 Terracotta figuren

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Balinees beeld 5074
Balinees beeld

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, putti 5105
Bronzen beeld, putti

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Erotisch bronsje 5078
Erotisch bronsje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen discuswerper 5039
Bronzen discuswerper

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Romein 5077
Antieke Romein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Marmeren figuur naakt 5096
Marmeren figuur naakt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Russische beelden 5067
2 Russische beelden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Sculptuur van een hond 5056
Sculptuur van een hond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen figuren 5097
Bronzen figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout 5098
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Beeldje, golfer 5071
Beeldje, golfer

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes (1x boeskool) 5051
2 Bronzen beeldjes (1x boeskool)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek beeld, baby 5107
Antiek beeld, baby

Resultaat:

30 EUR