Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuur speldenkussen, schoen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur speldenkussen in de vorm van een damesschoen met hoge hak, zilver 925/000. Chester 1906. 6x2 cm. Neus van de schoen wat gedeukt. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, waterketel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur waterketel, 925/000, met hengsel ook te gebruiken als strooibus. 4x5cm ca. 18 gr. Cond.: G

Kavel plated
Resultaat: 28 EUR

Lot divers plated, Duits, o.a. WMF, Kora schaal in originele doos, 4 maal servetringen paard, boerenjongenssleef, en bestek, 6-28cm. Cond:G

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren klontjestang, 925/000, geheel glad. MT.: Joseph Rodgers & Sons, Sheffield, jl.: Q: 1908, 2,5x9,5cm, ca 18 gr. Cond.: G

Zilveren mosterdlepeltje
Resultaat: 25 EUR

Antiek zilveren mosterdlepeltje, 835/000, geheel glad . MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: E: 1864. 10 cm, ca 10 gr. Als nieuw

Zilveren lepel, platte bak
Resultaat: 25 EUR

Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G

Zilveren miniatuur, papegaaikooi
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi, 835/000, met vogel op een stok en een ophangring. ø 4x6,5cm ca. 24 gr. Iets uit model. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, strandstoel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur rieten strandstoel met zittende vrouw met waaier in de hand, 835/000. MT.: J.Weeda, Haarlem 4,5x1,5cm ca. 18 gr. Cond.: G

Zilveren miniatuur, predikant op preekstoel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur predikant op preekstoel, 835/000, met pootjes en gedreven afbeeldingen van putti's voorzien van imitatiekeuren Amsterdam. MT.: J.Portmus, Amsterdam/ Alphen a/d Rijn/ Hoorn ca. 1900....

2 Delen glas (1x met zilver)
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud antiek glaswerk, stopfles met verzilverde rand en dop en een bolvaasje mat glas, met zilveren rand, Engels 925/000. 7-13,5cm Cond:G

Twee asbakken
Resultaat: 15 EUR

Twee asbakken: een kleine vierkante zilveren, 835/000, asbak met opstaande randen, floraal bewerkt met een voorstelling van een zittende man. MT: Bijkamp en Co, Steenwijk, JL: S 1953, ca. 28 gr., 9x7x...

Zilv. servetband + 5 borrellepels
Resultaat: 15 EUR

Lot zilver, 835/000, bestaande uit een servetband met dubbele filetrand en 5 borrellepels met waaiergevormde steel. o.a. MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 62 gr.