Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, H.P. Groen
Resultaat: 200 EUR

H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G

Papier op paneel, bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G

Schilderij C.Koppenol
Resultaat: 200 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Jan Heyse Veere
Resultaat: 190 EUR

Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G

Franse gravure
Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G

Schilderij, strand met botter
Resultaat: 190 EUR

Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G

Schilderij, riviergezicht met kerk
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G

Damesportret, Janine Bosch
Resultaat: 170 EUR

Janine Bosch, portret Mondaine dame, olieverf op linnen 50-70cm. Cond:G

3-Luik, H.Y. Huang 2002
Resultaat: 160 EUR

Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G

Abraham Hulk Junior
Resultaat: 160 EUR

Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G

Landkaart Venloa
Resultaat: 160 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G

Schilderij, W. Korteling
Resultaat: 150 EUR

Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.

Schilderij, Bep Toscani
Resultaat: 150 EUR

Bep Toscani 1940 Amsterdam, moderne compositie, acryl met kranten, 120x150cm, mixed media op linnen, Cond:G

Pendant
Resultaat: 140 EUR

Monogram 1875, pendant, twee landschappen met paarde en wagens en figuren, olieverf op paneel 35x45cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 140 EUR

Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G

Mikolov 1932
Resultaat: 135 EUR

Mikolov 1932 Russische school, landschap met figuren, olieverf op linnen 35x53cm. Cond:G

Antiek ikoon, heilige
Resultaat: 135 EUR

De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.

Ingekleurde gravure, Het Loo
Resultaat: 130 EUR

Achttiende eeuwse gravure, paleis het Loo, in originele lijst met kroon(collection des prospects)Sevend a Augsburg au Negoce comun d lacademie Imperiale et avec defense ni den faire ui de vendre de C...

Anton Heyboer, spetterkip
Resultaat: 130 EUR

Anton Heyboer Sabang 1924- Denlip 2005, kip aquarel op papier 39x28cm Cond:G

Henk Visch 1988
Resultaat: 120 EUR

Henk Visch omstreeks 1950 surrealistische figuratieve voorstelling, zwarte inkt op papier 77x45cm teksten op papier. Cond:G

Schilderij, liggende tijger
Resultaat: 120 EUR

Monogram BS of SB omstreeks 1930, liggende Bengaalse tijger, gemengde techniek op papier 65x45cm. Cond:G

Schilderij, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Achttiende eeuws Duits religieus Barokschilderij, in goede ongerestaureerde staat, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G

M. v.d. Valk, bloemen
Resultaat: 110 EUR

M.v.d. Valk, waterplant, aquarel op papier 23x17cm. Cond:G

Marmer schilderij
Resultaat: 110 EUR

Marmeren 2 dimensionaal kunstwerk in houten lijst, 20e eeuw, 3 putti 29x29cm Cond:G

Schilderij, Haanstra
Resultaat: 110 EUR

Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 100 EUR

E. Kunzel omstreeks 1920 Duitse school, stilleven met fazant, olieverf op linnen 79x60cm, Cond:G

Antiek ikoon
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws Griekse ikoon met heilige en tekst, in originele ongerestaureerde staat 28x23cm. Cond;R/G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Schilderij (gemonogrammeerd ) Siska , bloemstilleven, olieverf op paneel, 20 eeuws. 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Hanns Herzing
Resultaat: 100 EUR

Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G

Schilderij, Han Veneman
Resultaat: 100 EUR

Han Veneman, Vroomshoop 1939-1991 Enschede, vrouw in interieur, groot vroeg werk, olieverf op linnen 140x140 Cond:G

Indonesische school, 50-er jaren
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesische school omstreeks 1970 twee vechtende hanen olieverf op linnen 90x70cm Cond:G

Schilderij bomschuiten, v. Dijk
Resultaat: 90 EUR

A. van Dijck omstreeks 1920, bomschuiten op zee met vissers, beschadigd 45x55cm Cond:M

Schilderij, bevrijdingsdag
Resultaat: 90 EUR

W. Simmerik, titel: bevrijdingsdag 1949, olieverf op linnen 55x60cm. Cond:G

Litho, Miro
Resultaat: 90 EUR

Litho Miro nr 997/2000, uitgegeven door Euro Art, abstracte compositie, lithografie op papier, 22,5x22cm.Cond:G

Ets, Leon Senf
Resultaat: 90 EUR

Leon Senf 1919 Delft 1860-1940 Alkmaar, riviergezicht met brug (beschadiging) ets op papier 46-60cm Cond:M

Portret 19e eeuw, monogram
Resultaat: 85 EUR

Monogram H.R 19e eeuws portret op stoel, dame met hoofdbedekking, olieverf op linnen (ovaal-krasjes) 40x30cm Cond:R

Stilleven, Schmidt
Resultaat: 80 EUR

Schmidt omstreeks 1920, Duitse school, vaas met rozen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Pendant, prof. v. Beek
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Prof. van Beek omstreeks 1920, Schreierstoren Amsterdam, stadsgezicht oldtimers, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond:G

Pendant, prof. v. Beek
Resultaat: 80 EUR

Twee maal prof van Beek kolkje Amsterdam, haven dordrecht, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond;G

Ferdinand Boersma, boerderij
Resultaat: 80 EUR

Ferdinand Boersma Hengelo 1906-1979 Twentse boerderij, olieverf op paneel 65x48cm Cond:G

Ferdinand Boersma, gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Schilderij, zeeslag
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, zeeslag, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

2x Gerda Rotermund
Resultaat: 80 EUR

Twee aquarellen van Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982): 1x aquarel op papier, getiteld "Pinocchio" 36x46cm. Cond.: G en 1x aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G

Schilderij G. Krol, kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G

C. Cornelisz, citroen met tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met tin en citroen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Pendant, boten
Resultaat: 80 EUR

Tweemaal ongesigneerd, 21e eeuw, driemasters op volle zee, olieverf op paneel 25,5x20,5cm Comd:G

Schilderij, v.d. Burg
Resultaat: 75 EUR

A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G

Aquarel, G. v. Jeveren
Resultaat: 75 EUR

G. v. Jeveren 1904-1986, poldergezicht met waterlelies en windmolen, aquarel op papier, 40x20cm. Cond:G