afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

12 Resultaten

2612

Afrikaans beeld, Dogon

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 240 EUR

Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Burkino Faso ca. 1940, voorstellend een mannelijk voorouderfiguur met ijzeren (gemerkte) nekring. 56x9x11cm. Cond.: G


2611

Afrikaans masker, Chokwe

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 180 EUR

Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat


2623

Afrikaans beeldje, Dogon

Startprijs 150 EUR
Resultaat: 140 EUR

Afrikaans houten beeldje van de Dogon stam uit Mali ca. 1940-1950, voorstellend een voorouder met 3 kleinere figuren 31x6x5cm. Cond.: G


2624

Afrikaans beeld, Songye

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 100 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een vrouwelijke wachter. Fraai bewerkt met divers koperbeslag, ijzeren versieringen, ketting en lendendoek. 60x12x11cm. ...


2607

Afrikaans beeld, Bakota

Startprijs 100 EUR
Resultaat: 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een wachter. Voorkant grotendeels beslagen met bewerkt koper. 55x25x9cm. Cond.: G


2609

Afrikaans beeldje, Fali

Startprijs 60 EUR
Resultaat: 75 EUR

Afrikaans beeldje van de Fali stam uit Mali, voorloper van de grotere Fali beelden. Voornamelijk gemaakt van ijzer, leder en touw. 19x10x9cm. Cond.: G


2629

Afrikaans (buik)masker, Makonde

Startprijs 50 EUR
Resultaat: 75 EUR

Afrikaans houten (buik)masker van de Makonde stam uit Tanzania of Mozambique, voorstellend een gezicht. Geheel staand op ijzeren standaard. 67x21x15cm. Cond.: G


2615

Afrikaans beeld, Fang

Startprijs 80 EUR
Resultaat: 70 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, voorstellend een man met een voorwerp in de handen. Diverse delen zijn voorzien van koperbeslag. 44x14x13cm. Cond.: G


2625

Afrikaans masker, Fang

Startprijs 25 EUR
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans wit houten masker van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. 46x17x10cm. Cond.: G


2626

Afrikaans masker, Songye

Startprijs 25 EUR
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans houten masker van de Songye stam uit Congo, 2e helft 20e eeuw. 38x16x18cm. Cond.: G


2630

Afrikaanse scepter, Bulu

Startprijs 35 EUR
Resultaat: 35 EUR

Afrikaanse houten Scepter van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1980. 36x11x12cm. Cond.: G


2621

Afrikaans beeld, Ambete

Startprijs 25 EUR
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,