Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw 6038
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Chinese blauw/witte theepot met draken 6191
Chinese blauw/witte theepot met draken

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
4 Japanse borden ca. 1900 6112
4 Japanse borden ca. 1900

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Fam Verte Mei ping vaas 6096
Fam Verte Mei ping vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote blauwe Wanli schotel 6287
Grote blauwe Wanli schotel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zeer grote schotel, 18e eeuw 6036
Zeer grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Yixing trekpot 6029
Yixing trekpot

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw 6347
Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Chinese trekpot 6009
Grote Chinese trekpot

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw 6344
Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw 6048
2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor 6049
Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Meissen bonbonschaal 6008
Meissen bonbonschaal

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Hummel 660, Fond goodbye 6172
Hummel 660, Fond goodbye

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Hummel 574, Rock-a-bye 6170
Hummel 574, Rock-a-bye

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
5 delig Chinees kaststelletje 6231
5 delig Chinees kaststelletje

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Bord lange lijs 6023
Bord lange lijs

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hummel 471, Harmony in four parts 6167
Hummel 471, Harmony in four parts

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 6279
Chinees trekpotje

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6024
Kang Xi bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hummel 635, Wellcome spring 6171
Hummel 635, Wellcome spring

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken 6466
Imari scheerbekken

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6416
Yixing theepot

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6417
Yixing theepot

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2 Fam Rose borden 6452
2 Fam Rose borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hummel 487, Let's tell the world 6168
Hummel 487, Let's tell the world

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Grote Wanli schotel 6454
Grote Wanli schotel

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Grote Sevres dekseldoos 6005
Grote Sevres dekseldoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4 Chinese borden, 17e-18e eeuw 6039
4 Chinese borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kraagvaas 6188
Kraagvaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Fam Rose perzikvazen 6409
2 Fam Rose perzikvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6418
Yixing theepot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3 Delftse borden, 18e eeuw 6445
3 Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Pijpvazen, 18e eeuw 6149
2 Pijpvazen, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Hummel 751, Love's bounty 6173
Hummel 751, Love's bounty

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Groot servies, blue Danube 6176
Groot servies, blue Danube

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp met figuren 6022
Porseleinen lamp met figuren

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6116
Tegeltableau

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
7 Delen jade 6331
7 Delen jade

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinees blauw trekpotje 6050
Chinees blauw trekpotje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3 Bierpullen 18e-19e eeuw 6252
3 Bierpullen 18e-19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
7 Delen jade 6332
7 Delen jade

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kang Xi kom 6453
Kang Xi kom

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Schoteltjes, 19e eeuw 6282
2 Schoteltjes, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Grote Delfts bonte schotel 6127
Grote Delfts bonte schotel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee identieke Yixing trekpotjes 6037
Twee identieke Yixing trekpotjes

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Kom op voet, 19e eeuw 6026
Kom op voet, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Porseleinen schaal met deksel 6420
Porseleinen schaal met deksel

Resultaat:

170 EUR