Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollands kabinet 4000
Hollands kabinet

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4003
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Eikenhouten kabinet 4198
Eikenhouten kabinet

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Duitse kast, Ulm 4001
Duitse kast, Ulm

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Duits halve maan tafeltje, 18e eeuw 4084
Duits halve maan tafeltje, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Tafeltje Moor 4002
Tafeltje Moor

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen eettafel met naakte dame 4109
Bronzen eettafel met naakte dame

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
6 Biedermeier stoelen 4107
6 Biedermeier stoelen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Louis Philip schrijfbureau 1870 4012
Louis Philip schrijfbureau 1870

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler 4173
Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kast omstreeks 1880 4036
Kast omstreeks 1880

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Rollende theewagen 4124
Rollende theewagen

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Noten pastoorskastje 4069
Noten pastoorskastje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vitrinekast, Louis Quinze-stijl 4025
Vitrinekast, Louis Quinze-stijl

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wortelnoten Grunder schrijftafel 4008
Wortelnoten Grunder schrijftafel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Barok tafel 4005
Barok tafel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Linnenpers 4015
Linnenpers

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Massief eiken 18e eeuwse kist 4040
Massief eiken 18e eeuwse kist

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Tafel, 3-spant poot 4007
Tafel, 3-spant poot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok vitrinekast 4020
Wortelnoten barok vitrinekast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bankje Rococo 4082
Bankje Rococo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schrijfbureau 1880 4127
Schrijfbureau 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Notenhouten ridderfauteuil 4145
Notenhouten ridderfauteuil

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken barok kast 4267
Eiken barok kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken orgelgebogen commode 4221
Eiken orgelgebogen commode

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Tafeltje met draak 4023
Tafeltje met draak

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kersen meidenkast 4045
Kersen meidenkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Salontafel Frankrijk, 18e eeuw 4046
Salontafel Frankrijk, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse Davenport 4053
Engelse Davenport

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engels schrijfbureau 4059
Engels schrijfbureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Salontafel 4136
Salontafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Secretaire 4028
Secretaire

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Empire bank 4054
Empire bank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Bijzet-kastjes 4093
2 Bijzet-kastjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Houten schildersezel 4121
Houten schildersezel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinvitrine 4097
Wortelnoten porseleinvitrine

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Mahonie vitrine 4050
Mahonie vitrine

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten 4-laden commode 4079
Wortelnoten 4-laden commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engels secretaire met intarsia 4091
Engels secretaire met intarsia

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse eikenhouten ladencommode 4169
Hollandse eikenhouten ladencommode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engels mahonie kabinetje 4261
Engels mahonie kabinetje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2-Delige kist + sokkel China 4219
2-Delige kist + sokkel China

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Italiaans tafeltje met intarsia 4031
Italiaans tafeltje met intarsia

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Louis Philippe haltafel 4095
Louis Philippe haltafel

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Engels tafel papier maché 4098
Engels tafel papier maché

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Chinees kamerscherm ca. 1900 4094
Chinees kamerscherm ca. 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mahoniehouten ronde tafel 4260
Mahoniehouten ronde tafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wortelnoten bijzettafel 4041
Wortelnoten bijzettafel

Resultaat:

175 EUR