Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespantpoot 73x55ø Cond;G

Opklapbaar bijzettafeltje
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel met hangoren en 3 spantpoot stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75x61ø Cond:G

Oude kapstok
Resultaat: 80 EUR

Oude messing met houten kapstok, met driespant voet, met kariatyden, Empire stijl 20e eeuw 177cm Cond:G

Mahonie bibliotheektrapje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap, 2e helft 20e eeuw in goede staat 123x55x47

Klein noten kastje 20-er jaren
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten fineer halkastje met klauwpoten omstreeks 1930 met bandintarsia in de deuren, bronzen beslag(2 lades, 2 deuren) in zeer goede staat 59x120x55cm

Eettafel (Ceylon)
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten Ceylon eettafel met ijzer beslagen 20e eeuw 81x74x119cm Cond;G

Chinese hocker
Resultaat: 80 EUR

Chinese houtgestoken hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw 48xø35cm. Cond:G

Hollands barokstijl bureau
Resultaat: 80 EUR

Hollands wortelnoten Louis Quinze Barokstijl secretaire omstreeks 1930 met bronzen beslag en klauwpoten(fineerschade) 107x83x55cm. Cond:R

Mahonietafeltje met 2 lades
Resultaat: 75 EUR

Antieke mahoniehouten met wortelnoten barokstijl bijzettafel omstreeks 1900 met bronzen klauwpoten en twee lades, blad verbleekt 82x58x45cm

Halve maan tafeltje
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten fineer halve maantafel(lichte fineerschade, restauratie blad) 71x18x41cm Cond:R/G

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 112x70x60cm Cond:G

Engelse salontafel
Resultaat: 75 EUR

Oude Engelse gateleg salontafel, stijlmeubel naar oud voorbeeld, houtgepend (mooie patina) in goede staat 122x50x90cm Cond;G

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke theetafel met twee Japanse lakwerk tablets, aparte vormgeving, gemaakt van boomtakken, omstreeks 1900, tablet versleten,81x70x37cm. Cond:R/G

Louis Philip bureaustoel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe bureaustoel met goede blauwe velours stoffering in goede staat 88x75x62cm

Grote spiegel, gefac. glas
Resultaat: 70 EUR

Oude spiegel met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x88cm.

Model secretaire
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten model secretaire naar Duitse Barok, 18e eeuws stijlmeubel 20e eeuw 75x40x19cm. Cond:G

Antieke mahoniehouten bureaustoel.
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe bureaustoel op wielen, omstreeks 1870, bekleed met oker velours stoffering, in goede staat 85x67x59cm.

Mahonie kapspiegel
Resultaat: 70 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel. In goede staat, 73x57x33cm. Cond:G

Design salontafel, Artifort KBO Liang
Resultaat: 70 EUR

Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G

Kleine glasvitrine
Resultaat: 65 EUR

Glazen vitrine 1-deurs met drie etages. In goede staat 169x37x42cm

Chinese hocker met marmeren blad
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met witgeaderd marmeren blad, 20e eeuw 73x41x41cm Cond:G

Lederen zetel, gemak/relax
Resultaat: 60 EUR

Blauwe lederen relaxstoel te verstellen in twee standen met veersysteem, modern en in zeer goede staat 112x82x67cm Cond:G

Hangkastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Hollands barokstijl hangkastje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 72x67x20cm. Cond:G

Pallisander spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Pallisander spiegel met bandintarsia omstreeks 1900 83x63cm In goede staat

Getorste zuil
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten getorste piedestal 20e eeuw. In goede staat 97cm. Cond:G

Kapspiegel
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 67x60x25cm Cond:G

Notenhouten verstelbare pianokruk
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 40 EUR

Goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm Cond:G

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegel met kroon 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x45cm. Cond:G

2 Empire stoeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse spiegel met bewerkte goudkleurige lijst, in goede staat 90x64cm.

Hindeloopen tafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw. In goede staat 74x56x60cm.

Bijzettafeltje, kersen
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Empire stijl spiegel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G

Rond bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø

Bloemtafel met tussenblad
Resultaat: 25 EUR

Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld. In goede staat 66x35x33cm

Zwarte etagere tafel
Resultaat: 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.