Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Armleunstoelen, China
Resultaat: 170 EUR

Twee oude houtgestoken Chinese armleunstoelen met florale decors, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm.

Noten Grunder bijzettafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.

Eikenhouten wandtafel, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse eikenhouten Rococo wandtafel met marquetterie gelegd fineer blad. In goede originele staat 75x85x44cm.

Klapbaar tafeltje met inlegwerk
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G

Eiken kist
Resultaat: 160 EUR

Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm

Boekenkast
Resultaat: 155 EUR

Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G

Eiken halbank
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten halbank met lijsten en snijwerk, en onderlinge verbonden poten, mooie patina, 115x149x47cm. Cond:G

Kuifkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse uitneembare Biedermeier mahonie kuifkast omstreeks 1870, minimale beschadiging 245x133x45cm Cond:R/G

Goudkleurige stoel met monogram
Resultaat: 150 EUR

Antiek vergulde Marie Antoinette Boudoir stoel omstreeks 1900, Louis Seize stijl(stukje snijwerk weg) Cond:R 92x46x46cm

Betaaltafel 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.

Kamerscherm
Resultaat: 150 EUR

Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G

Beschilderde barok commode
Resultaat: 150 EUR

Duitse Neo Barok commode omstreeks 1900 met schuine hoeken en spitsenpanelen en lijstwerk, in oude bierverf 94x110x51cm Cond:G

Engelse eikenhouten secretaire
Resultaat: 135 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G

Biedermeier eettafel
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 135 EUR

Louis Philippe mahoniehouten wandtafel met lade en schrijfleer op blad, te gebruiken als damesbureau, 73x81x46cm. Cond:G

Eiken dekenkist
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met smeedijzeren beslag en slot(slot defect, geen sleutel) verder in goede staat, mooie patina, 75x115x70cm. Cond:G

Thomas orgel
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten Lock Thomas electrisch orgel, model Thomas monticello 371, omstreeks 1980, 120x112x64cm. Cond;G

Mahoniehouten ovale salontafel
Resultaat: 125 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe salontafel, in goede staat 60x120x160cm.

Engelse eikenhouten klaptafel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten klaptafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 73x92x120cm.

Lederen design zetel
Resultaat: 120 EUR

Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G

Tafel met 4 stoelen
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eethoek met vier stoelen omstreeks 1870, drie-spant tafel met geschulpt blad 88x56x45cm Cond:R/G 75xø45cm

Lips kluis
Resultaat: 120 EUR

Antieke Lips kluis met sleutel, 1e helft 20e eeuw 74x60x50cm Cond:G

Armleunstoel, China
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese houtgestoken armleunstoel met floraal decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm. Cond:G

Dagobert stoel
Resultaat: 110 EUR

Prachtige antieke notenhouten Dagobert stoel met mooi snijwerk, met twee gezichten en ranken, omstreeks 1880 90x57x54cm in zeer goede staat

2 Chinese tafeltjes
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese planten tafels, houtgestoken, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 70x41x30cm. Cond:G

Biedermeier kersen toiletspiegel
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw. In goede staat 60x80x15cm.

Louis Philippe, pallisander tafel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G

Tafeltje met inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Engelse 19e eeuwse Tiltop bijzettafel omstreeks 1870, met driespantpoot, diverse houtsoorten, intarsia, noten, wortelnoten, ahorn etc floraal inlegwerk, blad iets scheef 57x47ø Cond:G

Pyramide ladenkast
Resultaat: 100 EUR

Zuid Amerikaanse Inca stijl houten ladenkast met figuren, 2e helft 20e eeuw 197x40x35cm. Cond:G

Eikenhouten dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten deken kist met origineel slot in goede staat 80x63x140cm Cond:G

Naaitafel Grunder
Resultaat: 100 EUR

Antieke Gründerzeit naaitafel met twee lades, ingelegd binnenwerk met dekselverdeling, omstreeks 1880, in goede staat 77x48x40cm.

Mahoniehouten Engelse bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten bijzettafel met 3 spantpoot. In goede en originele staat. ø70x66cm. Cond.: G

2 Witgelakte wandconsoles
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhoutgestoken wandrekken, eenmaal wit gelakt, eenmaal originele polychromie 28-70cm. Cond:G

Eikenhouten kist met snijwerk
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G

Aziatische commode met 3 lades
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm

Engelse sidetable
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten sidetable met twee lades, stijlmeubel naar oud Engels voorbeeld. In goede staat 71x140x53cm

8-Hoekig ladenkastje
Resultaat: 95 EUR

Chinees lakwerk 4 laden kastje, met goudkleurig landschap, 8 hoekig 71cm, Cond:G

Antieke naaitafel
Resultaat: 95 EUR

Antieke Duitse Biedermeier naaitafel, omstreeks 1840, wortelnoten met intarsia, ongerestaureerd, 2 lades 78x60x39cm. Cond:M

Engelse houtgepende stoel
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 88x54x49cm Cond:G

Eiken kinderbureau 1910
Resultaat: 90 EUR

Engels antiek eikenhouten kinderbureau met 4 lades, en uittrekblad omstreeks 1910, in goede staat 75x95x48cm

Hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G

Kakstoel
Resultaat: 90 EUR

Negentiend eeeuwse mahoniehouten kakstoel met handsteun en emaille houder, 57x52x39cm. Cond:G

Bijzettafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse naaitafel omstreeks 1880 met lade en etage, notenhouten fineer, binnenwerk met vakverdeling en spiegel (licht wormbeval) Verder in goede staat 76x55x37 cm

Iepenhouten armstoel, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Achttiende eeuwse iepenhouten Louis Seize armleunstoel. 97x63x54cm In goede staat.

Naaitafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel met etage omstreeks 1870 geschulpt blad met marquetteriegelegd fineer, binnenwerk met spiegel en vakverdeling(compleet met slot en sleutel) In zeer goede s...

Zwart houten zuil, 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Geeboniseerde eikenhouten 19e eeuwse piedestal, omstreeks 1870. In goede staat 112cm Cond;G

Art Deco vitrine
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten Art Deco 1-deurs vitrine kast met glazen schappen omstreeks 1930. In goede staat 114x58x31cm

Eikenhouten hoekstoel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Duitse antieke eikenhouten Historisme bureaustoel omstreeks 1880 met koppen, in goede staat 81x68x60cm.