Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Schmidt 1272
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Frans Schmidt en co, porseleinen jongenspop nr 1272/40 Z, met geschilderd haar, slaapogen, open mond, beweegbare tong(chip ooghoek) 40cm. Cond:R/G

6 Oude Minerva poppen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.

3 Oude schildpad poppen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude schildpad poppen, eenmaal groot Inge, eenmaal Erika, 49 vinger af met Otto poppenstandaard, en een klein meisje nr19, 18-54cm. Cond:R/G

Oude porseleinen pop
Resultaat: 60 EUR

Antieke porseleinen pop, gemerkt 2B papier mache lichaam 40cm. Cond:G

4 Oude poppen
Resultaat: 60 EUR

Vier oude poppen, drie meisjes en een jongen, 45-55cm. beschadigingen, Cond:R/G

Kavel poppen en speelgoed
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse oude speelgoed poppen etc. o.r S.F.B.J papier mache pop, celluloid, aardewerk, papiermache, popjes en onderdelen 27x42x52cm. Cond;G

2 Kinderfornuisjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude kinderfornuisjes, eenmaal blik omstreeks 1930 Duitsland, en een van gietijzer, 2e helft 20e eeuw 16-25cm. Cond:R/G

Kavel Trix Express
Resultaat: 55 EUR

Kavel Trix treinen, rails en toebehoren bestaande uit Trix Express in doos, transformator en rails (ca. 225x rails en ca. 15x wissel). Alles in gebruikte en ongeteste staat.

Antieke pop
Resultaat: 50 EUR

Antieke papier mache pop, met gelede handen, omstreeks 1920 vaste glazen ogen, oude kleertjes, in goede staat 38cm Cond:G

5 Oude poppen
Resultaat: 50 EUR

Lot van 5 oude poppen, celluloid, porseleinen pop copy Averill, minerva celluloid pop nr 68, palytoy England, celluloid pop nr 68, schildpad meisje groot nr56 met scheur in gezicht, 30-74cm Cond:R

Kammer en Reinhardt pop
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Duitse celluloid Kammer en Rheinhardt pop nr 728/9 50-54 met slaapogen en papier mache lichaam 60cm.Cond:G

Hornby treinset
Resultaat: 45 EUR

Doos met Engelse blikken spoortrein speelgoed, Hornby, oa. rails, kraanwagen, melkwagen, spoorwegovergang, seinhuisje etc. bespeeld, 10-15cm. Cond:R/G

Shirley Temple pop
Resultaat: 45 EUR

Oude Shirley Temple? celluloid pop met hoed en kleertjes, strohoed, omstreeks 1950 50cm Cond:G

Russisch popje met boekje
Resultaat: 45 EUR

Oud Russisch stoffen popje met daarbij een verzamelmap met Russische prenten van klederdracht, omstreeks 1955, in goede staat 19-30cm.

Bad pop + Gloria pop
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse porseleinen badpop en schildpad Gloria pop 23-19cm. Cond:G

Japanse celluloid pop
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Japanse celluloid Jongens pop, gemerkt met klaverblad. In goede staat, met kleertjes 50cm. Cond:G

Celluloid negeroïde pop
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse celluloid negroide Jongenspop, gemerkt pedigree England met slaapogen en kleertjes, wimpers los 52cm Cond;G

Oude schildpad pop
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse schildpadpop nr 40, jongenspop met stoffen lichaam, bespeeld 40cm Cond:R

4 Delen speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...