Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Poppenhuis, kabouters en muizen
Resultaat: 100 EUR

Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G

Simon en Halbig 1079
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop Simon en Halbig 10179/8 gelede papier mache lichaam, oorbellen, vaste ogen, bloedkoraal ketting en oude kleding 53cm. Cond:G

Porseleinen pop A.M. 990
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Duitse Armand Marseille pop met porseleinen hoofd, nr 990/13 met groot papier mache lichaam, slaapogen en open mond 62cm.Cond;G

A.M. pop nr. 390
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille nr 390/3(oogsysteem los bij) gelede papiermache lichaam en kleertjes, Cond:R/G

Groot kavel poppen (celluloid, etc.)
Resultaat: 100 EUR

Groot lot oude poppen. o.a. celluloid, papier mache, stof etc. omstreeks 1930-1960, 6-20cm. Cond:G

7 Diverse poppen (porselein, schildpad)
Resultaat: 100 EUR

Lot van 7 oude poppen, celluloid, porselein, schildpad, en porseleinen dreambaby, googly en Götzpop omstreeks 1920-1960 Cond;G

Porseleinen pop P. Steiner
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G

Limoges pop nr. 8
Resultaat: 100 EUR

Oude Franse porseleinen Limoge nr 8 pop, met papier mache lichaam, nieuwer kleed, slaapogen open mond en zes tanden, 59cm. Cond:G

Oude Lenci pop
Resultaat: 100 EUR

Zeer oude stoffen Lenci pop, gemerkt, jongen met vilt lichaam, haaruitval, latere kleertjes 42cm. Cond:G

2 Schildpad poppen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse celluloid poppen, Kammer en Rheinhardt 728/5, Schildkröte, met lederbalg, nr 15, houten gelede armen 37-52cm. Cond:G

Kammer en Reinhardt pop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Simon en Halbig Kammer en Rheinhardt 43cm, met gelede lichaam en kleertjes, 41cm. Cond:G

Lenci pop + vilt kleden
Resultaat: 100 EUR

Zeer oude stoffen Lenci pop(meisje) met vilt kleertjes en vilt lichaam, origineel, geschilderde ogen, 30cm. Cond:G

4 Schildpad poppen
Resultaat: 100 EUR

Vier oude Duitse Celluloid schildpad poppen 20e eeuw, jongen nr 53 stoffen lichaam, meisje nr 56 Inge vinger af, Inge been af, schildpad gelede lichaam nr 14, lederbalg 50-55cm. Cond:R/G

Hornby treinset
Resultaat: 90 EUR

Doos met Engels blikken spoortrein speelgoed, Hornby, o.a. treinrails, lok en kolentender, pullman wagon, bagage wagon, veewagen, licht bespeeld 16-25cm. Cond:G

Waskop pop, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Duitse waskop pop met glazen ogen en gemodelleerd haar, stoffen lichaam houten onderarmen en benen, 65cm. Cond:G

Porseleinen pop, Tanagra Paris
Resultaat: 90 EUR

Grote oude porseleinen pop Tanagra Perle-Depose Paris nr 12, 20e eeuw, met papier mache lichaam, porselein spikkels in gezicht, 66cm. Cond:G

Duitse porseleinen pop
Resultaat: 90 EUR

Vooroorlogse Duitse porseleinen pop A.M 1907/3 met gelede lichaam(onderbenen niet origineel) 46cm. Cond:G

Kavel met 9 oude poppen
Resultaat: 90 EUR

Lot van 9 poppen, celluloid en papier mache, 20e eeuw, diverse oude Duitse poppen. 30-60cm. Cond:R/G

Armand Marseille 390 pop
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G

Antieke porseleinen pop
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop omstreeks 1900, gemerkt met hoefijzer en nr. 1902/10/0, stoffen lichaam met kleertjes, 29cm. Cond:G

Grote Duitse bad pop
Resultaat: 90 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen bad pop, in goede staat 40cm. Cond:G

Pop negroide
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop Negroide jongen am 341/310 K met oude doopkleertjes, vaste glazen ogen papier mache lichaam, voeten beschadigd 24cm Cond:R/G

SFBJ 301 Paris pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse porseleinen pop SFBJ 301 25 Paris, haarlijn achterhoofd, slaapogen, oorbellen, gelede lichaam 73cm. Cond:R

Pop, Armand Marseille 390
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr 390/N DRGM 246/1 met gelede lichaam, mohair pruik, bloedkoraal ketting, antieke hoed(chipje ooghoek) 61cm Cond:R

Heubach pop 361
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G

Heubach Koppelsdorf 320/8
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Duitse porseleinen Heubach koppelsdorf pop nr 320/8 met papier mache lichaam, slaapogen, in goede staat 63cm.

Porseleinen Floradora pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G

Lumo en Otto Dresse pop
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G

Trein met rails
Resultaat: 80 EUR

Duitse blikken speelgoedtrein, in originele doos JDN omstreeks 1930, opdraailoc met tender, 4 wagons, rails en station 7x37x33cm. Cond:G

5 Duitse schildpad poppen
Resultaat: 80 EUR

Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, omstreeks 1930, been kapot 25-40cm. Cond:R/G

Porseleinen pop, Heubach
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse pop, Heubach Koppelsdorf 407 6 1/4 , met gelede lichaam(overgeschilderd) 74cm. Cond:R

Porseleinen pop, Heubach
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf, papier mache lichaam, elastieken zitten los 54cm. Cond:G

Duitse porseleinen pop, Heubach
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf 320/5, met kleertjes 37cm. Cond:G

A.M. 370 porseleinen pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop A.M 370/3, lederbalg lichaam met porseleinen onderarmen en kleertjes 55cm. Cond:G

3 Popjes
Resultaat: 80 EUR

Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...

Kavel van 5 poppen
Resultaat: 75 EUR

Lot van 5 poppen, A.M. jongen met papier mache lichaam, porseleinen popje Japan, 3 rubberen negroide poppen, 14x30cm Cond:G

14 Steiff beesten
Resultaat: 70 EUR

Veertien Steiff pluche dieren, 20e eeuw in goede staat

Massief mahonie kast met 6 laden
Resultaat: 70 EUR

Oude Engelse wortelnoten miniatuur Talboy ladenkast 1e helft 20e eeuw (koplijst mist) 16cm Cond:R/G

Kopie door S. Putnam
Resultaat: 70 EUR

Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G

6 Oude poppen
Resultaat: 70 EUR

Lot van zes oude poppen celluloid, stof, o.a.grote negroide pop Frankrijk nr 60 met oorbel 22-60cm. Cond:G

Lappen pop 1930 origineel
Resultaat: 70 EUR

Antieke stoffen pop omstreeks 1930 met papiermachee beschilderd hoofd mohair pruik en oude kleertjes 41cm Cond:G

Doos meccano
Resultaat: 65 EUR

Grote doos vol meccano speelgoed, 30x37x28cm. Cond:R/G

Diverse delen Spoor 0
Resultaat: 60 EUR

Drie dozen oud blikken spoorweg speelgoed, spoor 0, hoofdzakelijk rails, Hornby, buffers spoorwegovergang 33-51cm Cond:R

Pop Armand Marseille 370
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Armand Marseille porseleinen lederbalg pop nr 370, mohair pruik, kleertjes, in goede staat 40cm Cond:G

2 Oude celluloid poppen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse celluloid poppen, 1 maal schildpad Inge nr25, en negeroide meisje Celba nr 35/36, beide in goede staat 22-33cm

Diverse popjes en accessoires
Resultaat: 60 EUR

Groot lot oude popjes en accessoires, o.a. celluloid, pruiken, metaal etc. 20e eeuw, Cond;G

Dreambaby R.A. 127A
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse porseleinen pop, dreambaby met oude doopjurk, babylichaam met slaapogen, RA 127A 2 1/2, oude haarlijn achterhoofd Cond:R/G

Schildpad Käthe Krüse pop
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse celluloid schildpad pop, Käthe Kruse omstreeks 1930-1950 nr 140, oude kleertjes, in goede staat 40cm.