Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands kabinet
Resultaat: 2.750 EUR

Prachtig Hollands18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet, met antiek bronzen beslag, recentelijk gerestaureerd en in goede staat 235x160x63cm.

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1760, met medaillons en Guirlandes, origineel verguld, klauwpoten halve zuilen en capitellen en drempeldeuren. In goede staat 235x180...

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands eikenhouten kabinet, Barok, Louis Quinze, ca 1780 met verguld messing beslag en mooie patina. 248x185x64 cm. In goede staat.

Duitse kast, Ulm
Resultaat: 700 EUR

Duitse Neo-Renaissance Historisme Ulmer stijl kast omstreeks 1880, notenhout met essenhout, met floraal intarsia, volle zuilen met korintische capitellen, snekken en twee lades. In goede niet gerestau...

Duits halve maan tafeltje, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse mahoniehouten halve maankast, met 3 lades en 2 deuren, omstreeks 1780, Louis Seize, originele sloten en benen beslag, in goede staat 86x81x46cm.

Tafeltje Moor
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G

Bronzen eettafel met naakte dame
Resultaat: 625 EUR

Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm

6 Biedermeier stoelen
Resultaat: 600 EUR

Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen, waarvan twee met armleuning. In goede staat, 90x50x47cm en 94x53x60cm.

Louis Philip schrijfbureau 1870
Resultaat: 500 EUR

Imposant Hollands wortelnotencylinder schrijfbureau omstreeks 1870 Willem 3, 11 lades, met vakverdeling. In goede originele staat 154x153x92cm Cond:G

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.

Kast omstreeks 1880
Resultaat: 475 EUR

Antieke Bretonse notenhouten Renaissance stijl 1-deurs kabinet met rijkelijk snijwerk omstreeks 1880 met lade. In zeer goede staat 158x70x49cm

Rollende theewagen
Resultaat: 430 EUR

Antieke theewagen omstreeks 1920, messing met eikehout op wielen, rondom glas met deurtje, in goede originele staat 100x78x50cm.

Noten pastoorskastje
Resultaat: 425 EUR

Kleine Hollandse Renaissance stijl notenhouten pastoorskast, uitneembaar, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 183x170x64cm.

Vitrinekast, Louis Quinze-stijl
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse wortelnoten 1 deurs vitrinekast omstreeks 1930, met bandintarsia met zware messing versieringen en glazen schappen en spiegels, Louis Quinze stijl, in goede staat 171x140x48cm

Wortelnoten Grunder schrijftafel
Resultaat: 375 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit damesbureau met opstand, omstreeks 1880, in zeer goede staat 140x104x67cm.

Barok tafel
Resultaat: 360 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse Barokstijl tafel, eikenhout met florale intarsia en beeninleg, lade getorste poten, onderling verbonden, in zeer goede staat, 74x102x88cm.

Linnenpers
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse 17e-18e eeuwse Renaissance pallisander linnenpers met noten, robbelijsten, twee lades, snijwerk met zeemonster en leeuwenkop, ballustervormige poten met onderlinge verbindingen. In...

Massief eiken 18e eeuwse kist
Resultaat: 330 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met houtgestoken front, zonder slot (oudere restauraties) 90x77x156cm Cond:G

Tafel, 3-spant poot
Resultaat: 325 EUR

Tafel op 3-spant met achtkantig, 18e eeuws, blad ingelegd met pallisander, schildpad en parelmoer, beschadigd. In ongerestaureerde staat, 66x67x67cm. Cond:G

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 325 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl vitrineopzetkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. Staande op hoge klauwpoten, met lades in de knieen, 220x135x48cm.

Bankje Rococo
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten bewerkt bankje met mooie blauwe stoffering, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat, 90x120x70cm.

Schrijfbureau 1880
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat

Notenhouten ridderfauteuil
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.

Eiken barok kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G