afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

1387 Resultaten
Ernst Baumer
1078
Ernst Baumer

1.000 EUR

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860
3512

950 EUR

Klaas Bernink 1978
1016
Klaas Bernink 1978

900 EUR

Raak 185 designlamp
2004
Raak 185 designlamp

900 EUR

4 Japanse borden ca. 1900
6112
4 Japanse borden ca. 1900

875 EUR

Grote globus op standaard
2014
Grote globus op standaard

850 EUR

Arabische brief, Sultan
2320
Arabische brief, Sultan

800 EUR

Witgouden ring met baquette en briljant
35

750 EUR

Zilveren koektrommel op onderschotel
92

750 EUR

Schilderij, A. Le Comte
1002
Schilderij, A. Le Comte

750 EUR

Jacob Maris, molensteen
1028
Jacob Maris, molensteen

750 EUR

Zeldzame grote lamp met beeld
2000
Zeldzame grote lamp met beeld

750 EUR

Eikenhouten kabinet
4198
Eikenhouten kabinet

750 EUR

Bronzen beeld, herten
5018
Bronzen beeld, herten

750 EUR

Poppenhuis, zilverkamer Sara Rothé
3004

725 EUR

Zilveren inktset met figuren
13
Zilveren inktset met figuren

700 EUR

Duitse kast, Ulm
4001
Duitse kast, Ulm

700 EUR

Duits halve maan tafeltje, 18e eeuw
4084

700 EUR

Fam Verte Mei ping vaas
6096
Fam Verte Mei ping vaas

700 EUR

Grote blauwe Wanli schotel
6287
Grote blauwe Wanli schotel

700 EUR

5x Günther Tuzina
1036
5x Günther Tuzina

675 EUR

Schilderij, dorpsgezicht
1091
Schilderij, dorpsgezicht

675 EUR

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
1022

650 EUR

Schilderij, 19e eeuw
1023
Schilderij, 19e eeuw

650 EUR