Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ton Schulten 1001
Ton Schulten

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Hollands kabinet 4000
Hollands kabinet

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Ton Schulten 1020
Ton Schulten

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw 6038
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Empire pendule, staande man 3588
Empire pendule, staande man

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Zeer grote pendule 3509
Zeer grote pendule

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Engels staande klok 3566
Engels staande klok

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier 79
Bloedkoralen collier

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Schilderij, C. J. de Vogel 1014
Schilderij, C. J. de Vogel

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Klok met strijdwagen 3513
Klok met strijdwagen

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese blauw/witte theepot met draken 6191
Chinese blauw/witte theepot met draken

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3520
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Gouden collier met turkoois 60
Gouden collier met turkoois

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, bijbelse voorstelling 1061
Schilderij, bijbelse voorstelling

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, H.W. Mesdag 1003
Schilderij, H.W. Mesdag

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4003
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Karl Wagner, stadsgezicht 1058
Karl Wagner, stadsgezicht

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Tabakspot koloniaal zilver 16
Tabakspot koloniaal zilver

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst met emaille 45
Zilveren fotolijst met emaille

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden horloge Chopard 6
Gouden horloge Chopard

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden ring met briljant 61
Gouden ring met briljant

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot 78
5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Witgouden oorhanger met saffier en briljant 129
Witgouden oorhanger met saffier en briljant

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schilderij, L. Mayer 1007
Schilderij, L. Mayer

Resultaat:

1.000 EUR