Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, boedha
Resultaat: 100 EUR

Chinese bronzen Boedha met tekst achterin, 19e/20e eeuw, met restvergulding, in goede staat 36cm. Cond:G

Art Deco beeld met gemsen
Resultaat: 100 EUR

Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemzen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm

Bronzen walking man
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 90 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

Antieke heilige
Resultaat: 85 EUR

Antieke houtgesneden heilige figuur met originele polychromie omstreeks 1800(voetrand iets beschadigd) 29cm. Cond:R/G

Bronzen beeldje, paard met veulen
Resultaat: 85 EUR

Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G

Bronzen haan op houten sokkel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.

Beeld, buste
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke bronzen buste door A Lusardi, titel, Mignon Fa Cuore, omstreeks 1900 in goede staat 38cm.

Bronzen been
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G

Beeld, jachtluipaard
Resultaat: 75 EUR

Bronzen jachtluipaard op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 20x31x7cm. Cond:G

2 Terracotta figuren
Resultaat: 75 EUR

Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm

Balinees beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot houtgestoken Balinees beeld van een danseres, 20e eeuw, 75cm. Cond:G

Bronzen beeld, putti
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

Erotisch bronsje
Resultaat: 65 EUR

Erotisch bronzen figuur, 20e eeuw, in goede staat 10cm. Cond:G

Bronzen discuswerper
Resultaat: 60 EUR

Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G

Antieke Romein
Resultaat: 60 EUR

Antieke compositie metalen Romeinse figuur, omstreeks 1900 in goede staat(losse speer) 39cm. Cond:G

Marmeren figuur naakt
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G

2 Russische beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G

Sculptuur van een hond
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin

Bronzen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Beeldje, golfer
Resultaat: 35 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

2 Bronzen beeldjes (1x boeskool)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm

Antiek beeld, baby
Resultaat: 30 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G