afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

49 Resultaten
Bronzen beeld, herten
5018
Bronzen beeld, herten

750 EUR

Bronzen beeldje met ivoor, man
5004

550 EUR

Art Deco beeld, dame met honden
5015

450 EUR

Bronzen beeldje met ivoor
5022
Bronzen beeldje met ivoor

400 EUR

Bronzen beer A.Buschelberger
5000
Bronzen beer A.Buschelberger

350 EUR

Bronzen verguld Heilig Hart beeld
5031

300 EUR

Beeld als spaarpot
5100
Beeld als spaarpot

300 EUR

Beeldje, Alte Fritz
5043
Beeldje, Alte Fritz

250 EUR

Bronzen beeld, paard
5047
Bronzen beeld, paard

240 EUR

Bronzen buste, hert
5066
Bronzen buste, hert

240 EUR

Bronzen man te paard, modern
5045
Bronzen man te paard, modern

225 EUR

Bronzen beeld
5057
Bronzen beeld

225 EUR

Bronzen krachtpatser
5063
Bronzen krachtpatser

225 EUR

Bronzen statige vogel
5052
Bronzen statige vogel

160 EUR

Samac beeld, vrouw
5086
Samac beeld, vrouw

160 EUR

Bronzen beeld, Jean D'Arc
5084
Bronzen beeld, Jean D'Arc

150 EUR

Bronzen beeld, wijsheer
5035
Bronzen beeld, wijsheer

140 EUR

Bronzen valk
5048
Bronzen valk

140 EUR

Terracotta pierrot, gesigneerd
5024

135 EUR

Terracotta dame met rok, gesigneerd
5025

135 EUR

Groot beeld, marmeren voet
5021
Groot beeld, marmeren voet

130 EUR

Bronzen beeld, jongedame
5103
Bronzen beeld, jongedame

130 EUR

4 Antieke figuren, sport
5034
4 Antieke figuren, sport

100 EUR

Bronzen beeld, boedha
5037
Bronzen beeld, boedha

100 EUR