Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw 6038
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Chinese blauw/witte theepot met draken 6191
Chinese blauw/witte theepot met draken

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
4 Japanse borden ca. 1900 6112
4 Japanse borden ca. 1900

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Fam Verte Mei ping vaas 6096
Fam Verte Mei ping vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote blauwe Wanli schotel 6287
Grote blauwe Wanli schotel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zeer grote schotel, 18e eeuw 6036
Zeer grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Yixing trekpot 6029
Yixing trekpot

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw 6347
Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Chinese trekpot 6009
Grote Chinese trekpot

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw 6344
Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw 6048
2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor 6049
Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Meissen bonbonschaal 6008
Meissen bonbonschaal

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Hummel 660, Fond goodbye 6172
Hummel 660, Fond goodbye

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Hummel 574, Rock-a-bye 6170
Hummel 574, Rock-a-bye

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
5 delig Chinees kaststelletje 6231
5 delig Chinees kaststelletje

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Bord lange lijs 6023
Bord lange lijs

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hummel 471, Harmony in four parts 6167
Hummel 471, Harmony in four parts

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 6279
Chinees trekpotje

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6024
Kang Xi bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hummel 635, Wellcome spring 6171
Hummel 635, Wellcome spring

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken 6466
Imari scheerbekken

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6416
Yixing theepot

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6417
Yixing theepot

Resultaat:

280 EUR