28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

2 Gemberpotjes, 20 eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee oude porseleinen gemberpotten uit china met drakendecor 20e eeuw 16x12cm

Fayence tulpensteker + apothekerspot
Resultaat: 25 EUR

Fruitschaal opengewerkt Waechtersbach
Resultaat: 25 EUR

Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.

Plateel karaf
Resultaat: 20 EUR

Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G

2 Majolica bloempotten
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief
Resultaat: 20 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R

2 Bisquit figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M

3 Imari kommen
Resultaat: 15 EUR

Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm