Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie Roze bord, met figuren en gouddecor, diverse kleuren, fijn gedecoreerd, minimale randschade, 2,5x23,3øcm. Cond:G

Chinese blauw/witte theepot met draken
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm

4 Japanse borden ca. 1900
Resultaat: 875 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G

Fam Verte Mei ping vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G

Grote blauwe Wanli schotel
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen diepe schaal Wanli, 17e eeuws met vogels bij bamboedecor, en floraal decor 7,5x29,7ø Cond:G

Zeer grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G

Yixing trekpot
Resultaat: 625 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse Yixing trekpot met symbolen en foohonden decor, lichte beschadiging aan opgelegde figuren deksel, verder in goede staat 10,5x14x7cm.

Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen schenkkan 17e-18e eeuw, Kang Xi met bloemdecor. Glazuurschade handvat (bijgewerkt restauratie) 17cm. Cond.: R-G

Grote Chinese trekpot
Resultaat: 550 EUR

Grote 17e/18e eeuws Chinees porseleinen trekpot, met keizerlijk familiedecor en gouddecor(chip tuit, binnenrand en deksel) 17x21xø12cm. Cond:R/G

Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm

2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G

Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor
Resultaat: 425 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm

Meissen bonbonschaal
Resultaat: 360 EUR

Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.

Hummel 660, Fond goodbye
Resultaat: 360 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G

Hummel 574, Rock-a-bye
Resultaat: 350 EUR

Hummel 574, 1994 Century collection, "Rock-A-Bye" met originele doos en certificaat H.: 19cm. Cond.: G

5 delig Chinees kaststelletje
Resultaat: 340 EUR

Vijf delig Chinese antieke Kang Xy gemekrt kaststel, 18e-19e eeuws, landschapsdecor, een vaas heel, rest beschadigd 21-22cm. Cond:M-G

Bord lange lijs
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G

Hummel 471, Harmony in four parts
Resultaat: 325 EUR

Hummel 471, 1989 Century collection, "Harmony in four parts" met originele doos en certificaat H.: 25,5cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 320 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met figuren, 17e/18e eeuws, deksel beschadigd 12,5cm Cond:R

Kang Xi bord
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy diep bord met coulissendecor, met krijgers en landschappen, geschulpte rand, gemerkt, chips rand, Cond:R/G 6,3x24,5ø

Hummel 635, Wellcome spring
Resultaat: 300 EUR

Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø