Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Getorste zuil
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten getorste piedestal 20e eeuw. In goede staat 97cm. Cond:G

Kapspiegel
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 67x60x25cm Cond:G

Notenhouten verstelbare pianokruk
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 40 EUR

Goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm Cond:G

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegel met kroon 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x45cm. Cond:G

2 Empire stoeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse spiegel met bewerkte goudkleurige lijst, in goede staat 90x64cm.

Hindeloopen tafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw. In goede staat 74x56x60cm.

Bijzettafeltje, kersen
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Empire stijl spiegel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G

Rond bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø

Bloemtafel met tussenblad
Resultaat: 25 EUR

Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld. In goede staat 66x35x33cm

Zwarte etagere tafel
Resultaat: 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.