Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Siervaas
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Jugendstil siervaas omstreeks 1900(chip) gestileerd decor 26xø14cm. Cond:R

3 Design flessen
Resultaat: 330 EUR

Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G

3 Delen glas
Resultaat: 275 EUR

Drie delen vooroorlogs glaswerk, bruinglazen bolvaas, blauwglazen schaal, Jugendstil glazen vaas Lanooy 6-19cm. Cond:G

Glazen eenhoorn
Resultaat: 170 EUR

Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G

Glazen waarzeggersbol
Resultaat: 150 EUR

Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G

Stel kristallen gembercoupes
Resultaat: 150 EUR

Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G

12 Delen Boheems kristal
Resultaat: 130 EUR

Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.

4 Slingerglazen
Resultaat: 130 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm.

9 Boheems kristallen glazen en vaas
Resultaat: 130 EUR

Negen oude/antieke Boheems kristallen glazen met handbeschilderde florale decors en goud omranding. 19e en 20e eeuws 11-16cm. Cond.G.

2 Tafellampen
Resultaat: 110 EUR

Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G

Kunstwerk glas
Resultaat: 100 EUR

Grote glaskunst venster met opliggende mozaiek, glas gesigneerd Horn, met figuren voorstellingen, herkomst Wegener-Tubantia(minimale beschadiging) 123x111cm. Cond:G

Vergulde glazen bonbonniere
Resultaat: 90 EUR

Oude vergulde glazen bonbonniere met handbeschilderde florale voorstellingen. (mondgeblazen gelobt stuk)
22x14.5 doorsnee Cond.G.

8 Parfumflacons
Resultaat: 90 EUR

Acht diverse glazen parfumflacons, 4 licht roze van kleur, 2 kunstgeblazen flacons met een prachtig kleurpalet, en 2 glazen flesjes met messing montuur met emaille en strasssteentjes. 8-11 cm hoog. Co...

2 Waaierkristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 80 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling
Resultaat: 75 EUR

Drie oude kristallen glazen met wildvoorstelling, antieke bierpul met tinnen deksel, pronkbeker met jagers honden en edelhert, hoog glas, geslepen en met edelhert, 16-29cm. Cond:G

Kristallen bruidskaraf
Resultaat: 75 EUR

Antieke geslepen bruidskaraf met dubbele oren, ribbels en diverse geetste gematteerde gravures o.a. molen, vogel en zeilschip e.d.ø11x18 cm. Cond.: G

Kavel met 22 glazen
Resultaat: 75 EUR

Lot van 22 diverse kristallen geslepen glazen bestaande uit o.a. Boheems glas met diverse afbeeldingen. 6-20 cm Cond.: G

Jugendstil glazen vaasje
Resultaat: 70 EUR

Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G

Gekleurde platvis
Resultaat: 70 EUR

Grote kunstglazen tropische vis, waarschijnlijk Italiaans, 20e eeuw in goede staat, 31cm

Gekleurde vis, staand op vinnen
Resultaat: 70 EUR

Grote felgekleurde glazen vis in Murano stijl 20e eeuw 30x26x15cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 70 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G

7 Glazen parfumflacons
Resultaat: 65 EUR

Zeven diverse glazen flacons met diverse kleuren en motieven, o.a. 1x met een dop in de vorm van en bloem, 11-18 cm hoog. Cond.: G

13 Kristallen roemers
Resultaat: 65 EUR

Dertien oude Duitse gekleurde kristallen Roemer Glazen 20e eeuws. 13-20cm. Cond.:G.

2 Delen Boheems kristal
Resultaat: 65 EUR

Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G

Boerenjongens set
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws gegraveerde glazen boerenjongens set met ranken en lijster decor(minimale chips) 34-ø20cm Cond:G

2 Groen glazen parfumflacons
Resultaat: 60 EUR

Twee malachietkleurige glazen parfumflacons, 1 grote fles met in de dop een vrouwenfiguur verwerkt, uitgegeven door Gregor, 1938-1988 en gnr 15, 23 cm, en een flacon compleet bewerkt met bloemen, 17 c...

Drankflacon met geslepen stop
Resultaat: 60 EUR

Unieke kristallen drankflacon met geslepen stop, die tevens te gebruiken is als glaasje. In een bruin foudraal. En een Boheems sierglas met diverse handgravures. Schade aan de voet. 5x7x19 cm en ø6x10...

5 Delen antiek glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek glaswerk omstreeks 1900, Jugendstil vaasje,2x bonbondekselschaal boheems, 2 pronkglazen boheems, 8-22cm. Cond:R/G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, kleuren blauw en lila en vormen 20e eeuw 10-15cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 55 EUR

Tien diverse glazen/kristallen parfum flesjes, 20e eeuw 10-16cm Cond:G

Divers glas en overlay glas
Resultaat: 45 EUR

Vier delen antiek glaswerk, omstreeks 1900,hoge Jugendstil vaas, blauwglazen vaas Jugendstil, twee stop karaffen, 8-21cm. Cond:G

4 Karaffen
Resultaat: 45 EUR

Vier oude kristallen karaffen met originele stoppen 20e eeuw in goede staat 24,5x31cm Cond:G

Drinkbeker, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Achtiende eeuwse gegraveerde glazen drinkbeker met florale decor. 10.5x 9ø in goede conditie.

Kavel met 26 glazen
Resultaat: 45 EUR

Groot lot met 26 diverse glazen, veelal met gouddecor en diverse slijpsels 5t/m 12cm. Cond:G

Mandelgeslepen kristallen kaasstolp
Resultaat: 40 EUR

Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G

Glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Orrefors glazen vaas, Sven Palmquist, met gegraveerde voorstelling, meisje met viool 16,5cm. Cond:G

Kavel met 25 glazen
Resultaat: 40 EUR

Groot lot diverse gekleurde glazen, 25 stuks diverse slijpsel en kleuren en marmeren borrelglaasjes, 5-15cm. Cond:G

Kavel met 12 delen glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Lot divers glas, o.a twee glazen schalen op voet met slijpsel en gouddecor, 5 setjes van 2 borrelglaasjes, 20e eeuw 6-24cm. Cond:G

2 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen stopflessen met emaille decor meisje in de natuur ca. 1880 in goede staat 23-24cm.

6 Delen glaswerk, Copier Leerdam
Resultaat: 35 EUR

Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G

Swarovski uiltje
Resultaat: 30 EUR

Swarovski uil, kristal, met minimale chip 7cm Cond;R/G

Divers kristal
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G

Achterglasschilderij, bloem
Resultaat: 30 EUR

Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G

3 Delen glaswerk, o.a. Copier
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G

2 Flacons met blauw glas
Resultaat: 20 EUR

Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G

Knijpkaraf
Resultaat: 20 EUR

Glazen 18e/19e eeuwse knijpkaraf met stop in goede staat 23,5cm Cond:G